Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan verjem ki magamból a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan verjem ki magamból a szerelmet?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy lányba hogy rohadjak meg. Neki nincs pasija de kizárt hogy bejönnék neki mert semmi jelét nem mutatja, pedig nem vagyok ronda, sőt.

Nem akarok megint csalódni úgyhogy valahogy meg kéne próbálni elfelejteni csak az a gond hogy minden nap látom a suliban.


2014. nov. 21. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Másik lánnyal ismerkedsz. Ne erőlködj, tudom milyen ez. Ha banánszoknyában vinnnéd neki a Mai Tai koktélt, akkor sem kellenél...
2014. nov. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
Szúrd ki a szemed es többet nem látod
2014. nov. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne fogalmazzunk ilyen nagy szavakban...


Inkább magadat verd ki

2014. nov. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rá se ránts...
2014. nov. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!