Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 14 éves szerelmes lány vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves szerelmes lány vagyok. De teljesen össze vagyok zavarodva. Szerintetek most mit érez irántam? (bővebben a leírásban)

Figyelt kérdés

Légszíves a csak az értelmesek írjanak! :)

Van egy fiú, aki az évfolyam társam, nyáron tök jól összehaverkodtunk meg minden. Elkezdtünk facebookon is beszélgetni. Aztán október közepén megírta, hogy bejövök neki, pár napra rá pedig, hogy szerelmes belém. Én is megírtam neki, hogy én is így érzek, az elején nem hitte el. Novemberben voltunk egy kiránduláson ahol volt a 2 osztály. Hazaúton felelsz vagy merszeztünk, volt egy csomó arcra puszi, és megkaptam azt a feladatot, hogy csókoljam meg. Nem mentem bele, és láttam rajta, hogy egy kicsit elszomorodik, de folytattuk a játékot. Amikor haza értünk, és már mindenki leszállt (csak mi meg 3-2 emberke maradt) odahajoltam és megcsókoltam. Visszacsókolt. (az első csók volt, neki is meg nekem is) Másnap (csütörtökön) az ebédlőben adott egy szájra puszit, igaz 2 barátnőm unszolására. Pénteken azt vettem észre, hogy kerül, az nap este volt a halloween buli a suliba, ahol mind a ketten ott voltunk. Egész végig engem nézett, de mikor ránéztem elcsapta a fejét, és egyszer azt is mondta, hogy "Úúúristeen". Elkerült, mit ne mondjak nagyon rosszul esett. Aztán a buli felénél, odajött hozzám egy haverja, és azt mondta "Menj oda és csókold meg, mert ő nem mer, de azt akarja, hogy csókolózzatok" vagy valami ilyesmit. Jó. Odamentem, megfogtam a vállát, ő erre a felkaromat (valószínűleg el akart tolni magától) de odahajoltam és megcsókoltam. Megint visszacsókolt, tartott kb. 20 másodpercig. Pár perccel később leült egy padra, én meg oda lettem küldve mellé. Odahajolt hozzám és azt mondta "Ez a csók nem jelentett semmit." Én kicsit ledöbbenve kérdeztem meg hogy "Miért nem?" erre ő "Mert ez nekem túl szokatlan. Adsz nekem gondolkodási időt?" igent mondtam. A buli végéig nem került el, jó volt, táncoltam is vele. Vasárnap jött az újabb facebook üzenet. "Nem akarok mostanság párkapcsolatot. Mert megszívtam már egyszer." (pedig igazából még nem volt barátnője xd)

Kedden újabb unszolásból adott megint egy szájra puszit. Neki is tetszett nem csak nekem, láttam, ahogy mosolyog. De elkezdett levegőnek nézni. Ki akartam szeretni belőle, így eldöntöttem, hogy megutáltatom magam vele így megírtam az egyik haverjának, hogy "Szerintem xy egy nyomorék." aki pedig visszamondta neki. Ezért megharagudott rám, mert a nyomorék túl durva szó. (de ő azóta kb. három barátnőmnek megírta, hogy "hagyjál már azzal a nyomorék lánnyal" logikaaa o.o) Múlt héten megint voltunk egy kiránduláson, amikor köszönt amikor elmentem mellette (amit csak az nap délután csinált, most már nem köszönget), bökdöste a vállamat, mosolygott, meg hasonlók, a haverja meg amikor hazamentünk mondta, hogy más lány tetszik xy-nak. Most megint levegőnek néz. (xy) Mindenki másnak megengedi, hogy megpuszilja, fiúnak lánynak egyaránt, nekem nem, még felesz vagy merszből sem. o.o


Tisztelet annak aki ezt végigolvasta, mert elég hosszúra sikeredett. xDD De szerintetek most mi van? Szeret? Vagy nem? Vagy csak szórakozik? Teljesen össze vagyok zavarodva!



2014. dec. 1. 17:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, pedig fiú vagyok.

Lehet, hogy tényleg egy nyomorék.

2014. dec. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 J0keer ***** válasza:
szerintem kiábrándult belőled
2014. dec. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Akkor legalább nem vagyok egyedül o.o De komolyan nem értem. 26-án mentünk kirándulásra és az az előtti pénteken (21-én) azt írta, hogy kiszeret belőlem, de csak mert én azt akarom. Ezek szerint szeretett, de nagyon furcsán mutatta ki, na és nagyon gyorsan kiszeretett akkor belőlem, mit ne mondjak xD
2014. dec. 1. 17:47
 4/16 anonim válasza:
Hát ez elég szarhelyzet :/
2014. dec. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ez a srác vagy idóta vagy meleg.
2014. dec. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Ott a pont előző kommentelő :D
2014. dec. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ott a pont 5. kommentelő xDD De lehet, hogy mint a kettő egyszerre :DD Mert oké, szó szerint elloptam az első csókját, de attól még nem kellett volna kerülnie meg visszacsókolnia, meg mosolyogva néznie engem mikor leszállok. Vagy jó kerüljön, de akkor ne köszöngessen, ne mosolyogjon rám, ne nézzen amikor azt hiszi nem látom. Ne csinálja ezeket, mert így teljesen összezavar :/
2014. dec. 1. 18:12
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát igen, szerintem nem tudja mit akar.
2014. dec. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de szerintem nem szeret. Ez a nem akarok párkapcsolatot, meg nem tudom mit akarok, annyira tipikus lerázós szöveg. És ha megengedsz még valamit, oltári hiba volt azt üzenni neki, hogy nyomorék. Értem, hogy dühödben tetted, de akkor is. És lehet, hogy csak azért szórakozik még, hogy idegesítsen, de valójában nem akar tőled semmit. Lehet, hogy nem ilyen választ vártál, hanem biztatást, de nekem ez jött le a történetedből.
2014. dec. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
szerintem fogalma sincs mit akar
2014. dec. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!