Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetek szerelmes, és ő belém?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek szerelmes, és ő belém?

Figyelt kérdés

Van egy barátság-extrákkal kapcsolatom.

Csak kölcsönös orál van de semmi több.

Én nagyon szerelmes voltam belé, sokszor beszélgetünk arról is ha lenne gyerekünk mi lenne a neve.

Annyira szerelmes voltam , kezét kértem volna meg. De el tűnt az az érzés , már nem érzek szinte semmit sem iránta.

Közös házba szeretnénk költözni , de csak úgy hogy barátság és semmi több.

Érdekesség amióta együtt vagyunk, neki és nekem sincs senkink se.

Elég csinos kis csaj sokan próbálkoznak nála, de ő le koptatja őket "Neki nem kell senki sem most" szövegel.


Mit gondoltok, ha nem találkoznánk pár hónapig szerelmes lehet belém?

És én lehetek újra belé szerelmes?



2014. nov. 27. 12:38
 1/3 A kérdező kommentje:
Elégé ellentétek vagyunk , de van azért amibe passzolunk.
2014. nov. 27. 12:40
 2/3 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele inkább
2014. nov. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ma már egyszer leírtam: A hátamon feláll a szőr ettől a barátság extrákkal kifejezéstől. Azt hiszitek, eredeti, holott hetente tucatnyi kérdésben szerepel.


Hogy kérésre válaszoljak: Ilyen húgymeleg kapcsolatra hülyeség lenne összeköltözni. Gondolj csak bele, mi van, ha közben találkozol valakivel, aki fontos lenne neked. Hogy magyarázod meg, jaj, cicám, most éppen nem mehetünk hozzám, mert együtt élek valakivel.

2014. nov. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!