Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha már nem bírom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha már nem bírom a párom nélkül? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Abban szeretnék segítséget kérni, hogy mit tegyek ha már megfolyt a párom hiánya? 14 éves vagyok, Ő 16. 1 hónapja vagyunk együtt, ediig 5-6x találkoztunk. Esztergomban lakik, én Pesten a 18. kerületben. Igen tudom, a távolság nem egy jó dolog, de higyjétek el, nem is rossz. Legalább mindig egy meglepetés Nekem egy nehéz hét után. (Mert ugye hétvégéken szoktunk találkozni.) Szerintetek hogy tudnám a suliba (9.-es vagyok) elnyomni a hiányát? Hogy tudnám hamar elhúzni a hetet hogy hamar eljöjjön a hétvége? Tudom furcsa kérdés de remélem akik érettebbek értik a problémám. És nem fogom elhagyni azért mert távol van mert mindennél jobban szeretem.! Értelmes válaszokat légyszíves, előre is köszönöm!

2014. dec. 1. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
foglald le magad nagyon ,én ezt szoktam csinálni vagy csinálj neki meglepetést valami apróságot ,de a lényeg hogy foglald le magad mert így baj lesz, tapasztaltam.
2014. dec. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem a hétköznapokat töltsd a tanulással vagy menj el a barátaiddal valahova. Nem kell feltétlenül mindennap elmenni.. Nézhetnél sorozatokat is, vagy könyveket is olvashatnál. De ma már annyi féleképpen tudjátok tartani a kapcsolatot.. Csak annyit mondok, hogy kitartás, és ha most jól számolom akkor már csak 4-5 nap, és találkozol vele :D
2014. dec. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Ismerős a helyzeted. Először is, mond el neki a problémád, hátha neki van ötlete.

De ne izgulj, meg fogjátok szokni. Még nagyon kevés ideje vagytok együtt, összerázódtok majd!

2014. dec. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem csak körülötte forog a világ. Foglald el magad, olvass, nézz sorozatokat, filmeket, legyen hobbid. Nem kell elhagyni, de legyen már életed nélküle is.
2014. dec. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet. Csak az használ, ha lefoglalod magad valamivel másképp sajnos mindig rá fogsz gondolni. Én hasonló cipőben vagyok, bár nem tudom mit csinálnak a mai 14 évesek, de én pl játszok, vagy filmet nézek, 3d puzzlet építek :) , akár séta, biciklizés, vagy valakivel beszélgetni erről. Sokkal jobb ha kiadod magadból, találj valakit aki meghallgat.
2014. dec. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Martin te vagy az?
2014. dec. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!