Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a párom, hogy néha legyen egy kicsit gyengéd, simogatás, stb, szex nélkül?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy néha jól esne ha legalább bekenné a hátam testápoló krémmel, vagy olajjal.. merészebb gondolataimban, még jól esne az is, ha megmasszírozna, simogatna.. ilyen romantikus, kényeztetős estét tartana.

De eddig ha sikerült is arra megkérnem, hogy kenje be a hátam, az is 1-2 percig tartott, hogy mindenhol krémes legyen vékonyan és ennyi. Masszírozásról nem is beszélve.. a 3 év alatt egyszer volt ilyen alkalom, ami 5 perc volt..


Viszonoznám én nagyon szivesen, de akárhányszor akár spontán csinálnék ilyen dolgokat, közli, hogy hagyjam abba, mert ő ezt egyáltalán nem szereti...


Ráadásul azon esetekben, amikor sikerült megkérnem ezekre a dolgokra, az a pár perc után inkább elkezdte elvinni más irányba a dolgokat, és szex lett belőle.. Ami önmagában nem baj, de egyáltalán nem azt szerettem volna elsősorban...


Vagy ne is reméljek ilyet, hogy esetleg valaha is meg lehet kérni ilyenre?

Pasik, hogy álltok az ilyen kérdéshez?

És lányok, nektek szokott ilyet csinálni a párotok?


2014. szept. 12. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Igazából engem kérni sem kell erre, mert ha látom, hogy fogdossa a testápolós flakont, magam ajánlom fel. Nem értem, hova veszett férfitársaim javarészérből a figyelmesség.
2014. szept. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ez tök gáz :S én ha szeretek vkit akkor mindig próbálok a kedvében járni mégha nincs is kedvem azokhoz a dolgokhoz amikre megkér... de am elég lusta a barátod :"D dehát... manapság ki nem az?
2014. szept. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is szívesen csinálnék ilyen estéket, akár többször is egy héten.

F

2014. szept. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Furcsa egy párod van.. Kicsit mintha tartana attól, hogy a gyengédség túl nőies.. Nálunk ez sosem volt gond, az ilyen apróságok, érintések, simogatások, masszírozás kölcsönösen, oda-vissza működik, akkor is, ha nem megyünk tovább, mert mindkettőnknek van rá igénye. 21/L
2014. szept. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, ha mondod neki, hogy figyelj, én ezt és ezt szeretném, akkor miért nem teszi meg?
2014. dec. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Aztmondta, hogy azért nem, mert nem tudja. Pl a masszírozásra volt ez a kifogása, hogy oké, hogy megígérte, de nem fogja megcsinálni, mert nem tudja hogy kell....

De tudná, csak nem akarja..

2014. dec. 4. 15:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha pl felvennél szexi melltartót és bugyit a masszírozáshoz? és úgy kérnéd meg, hogy akkor legyen ez a te estéd? Ki az a hülye aki erre nemet mondana?
2014. dec. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam már szexi bugyi és melltartó kombót, sőt harisnyatartót is, combfixxel.. de akkor meg rögtön letámadott, vagy volt egy 2 perces össze vissza nyomkodás, masszírozás címszóval.. szerintem szándékosan úgy csinálta, hogy ne akarjam sokáig, hogy ezt csinálja..
2014. dec. 4. 16:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha az én párom kérne meg arra hogy legyen ez az ő estéje, masszírozzam, kenegessem, én szívesen megtenném. Sőt, bónuszként orálissal zárnám le, és nem kellene viszonoznia, mert ez az Ő estéje. Ennyi. Ha valaki szereti a másikat, akkor ha nem is mindennap, de esetenként meg kellene tennie a párja kedvéért. Szóval én így állok a kérdéshez :)
2014. dec. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!