Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeret is meg nem is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret is meg nem is?

Figyelt kérdés

A párommal már 7.hónapja vagyunk együtt.A kapcsolatunk nem indult valami jól és úgy érzem most sem az igazi.

Voltak egymással problémáink.. komolyabb és kevésbe komolyabb amiket mostanra úgy tűnik sikerült áthidalni ,megbeszélni és megoldani .De valahogy még sincs meg köztünk az a közeli baráti viszony, csak úgy vagyunk egymásnak. Mint valami két idegen . Valahogy mindketten csináltunk olyat amivel kissé elmartuk egymást a másiktól . Én próbálkoztam már helyrehozni a kapcsolatunkat poénkodni vele "piszkálni" de csak besértődött rá .. majd elhatároztam hogy bújósabb leszek ,ez sem vált be. Ha ez nem ,akkor mi lenne ,ha olyan lennék mint Ő ...érdektelennek próbáltam tűnni.. ez sem nagyon hatotta meg .Majd egyszer csak nem bírtam tovább és megkérdeztem ,hogy egyáltalán szeret e engem Erre jött a "Szeretlek én csak .." szöveg Majd úgy tűnik a kétségbe vonás elindított valamit nála .. de most sem azaz igazi .Nem vagyunk azok a tipikus szerelmes pár ,inkább mint egy rossz házasságban élő öreg házaspár.Néha már én sem tudom eldönteni mi volna a jobb.. Szeretni szeretem vagy is nem is csak szeretem én szerelmes vagyok belé.. de úgy érzem hogy Ő csak kedvel és valamennyire szeret csak nem szerelemből..

Nem tudom már mit kellene csinálnom és tennem hogy felrázzam a kapcsolatunkat.!?

Ja igen amikor félévesek voltunk én megemlítettem neki üzibe ,hogy már féléve együtt ,erre annyit válaszolt ja tényleg.



2014. dec. 2. 22:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Sexeltek ti? Fiu vagy lany vagy? Szerintem nem szeret csak ki hasznal
2014. dec. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!