Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mindig olyan ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mindig olyan ajándékot ad, amit ő szeret, vagy olyat amit mástól kapott és tovább adja nekem. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Lehet, szüli, karácsony.....Nem mondom neki, h rosszul esik. Bár melyik nő vágyik egy sötétkék zacsis ajándékra, ami kívül belöl férfias, és kiderül róla, h kapta valakitől.


A másik, hogy nagyon más az ízvilágunk, és tudja, h mit szeretek, de olyat vesz amit ő szeret, "mert úgyis megkínálom"....


A kapcsolat sok éve működik, törődik velem, törődünk egymással. És tudom, hogy nem ez a fő szempont, h mit ad, de ezekből azt érzem, h nem vagyok fontos neki. Egy szál virág, és érzem, h ez nekem szól.... Vágyom azt érezni, h megmozdul értem.



2014. nov. 30. 23:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%

:D


Kis spúr... te meg szopj olyan fa_szt, amit te kívánsz, a spermát úgyis átcsókolod az ő szájába!

2014. nov. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Vagy megpróbálhatod viccesen is. Karácsonyra becsomagolhatnál neki valami sminkcuccot, amit magadnak veszel, vagy valami übercsajos dolgot. Szerintem le fog esni az álla. Utána elmondod neki, miért ezt kapta, majd átadod az igazi ajándékot :)
2014. dec. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

pl olyan naptárat amire rá van írva, h szeretettel, a munkatársaid...?


vagy olyan kajára amit tudja, h nem is eheted meg... de ő megeszi, h ne nekem kelljen...?


Ez olyan mintha körömlakkot adnék neki...

2014. dec. 1. 00:08
 4/16 A kérdező kommentje:

A 4-es a 2-es válaszra írtam


Igen, 3- as, azt kellene. bár ő mindig kritikus... és elég sértődékeny.. nem venné viccnek.

2014. dec. 1. 00:10
 5/16 anonim ***** válasza:

Karácsonyra add neki az egyik régi félig elhasznált parfümödet vagy rúzsodat és utána mond neki " hm nem kell? Sebaj majd én használom akk helyetted"

Következő alkalommal meg mondjuk egy rózsaszín csipkés szív alakú ékszeres dobozt

2014. dec. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Magadnak tudsz venni olyat ami a te ízlésed igaz?Akkor miért nem jó ha a másik ember a saját ízlésvilágának megfelelő dologból ad neked.Sőt fel se merül benned hogy őt nem érdekli az ajándékozás?

Törődik veled de ez már olyan természetes számodra hogy nem is értékeled.

2014. dec. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő megengedheti magának, akkor te is, nincs joga felháborodni. Ha meg megharagszik,tudasd vele, te is mindig így érzed magad, csak nem akartál elégedetlennek tűnni, meg követelőzőnek. Viszont mindenképpen vegyél valami olyat, aminek ő örül:) Csak hogy érezze, mekkora a külömbség :) (3-as voltam)
2014. dec. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki akkor! Egy több éves kapcsolatban ez nem szabad hogy gond legyen.

Nálunk az volt a baj, hogy párom sem tud ajándékozni. Nem azt nézi, hogy személyre szóló legyen, hanem hogy drága ajándék legyen.

Inkább ne venne semmit sem. Mert sokszor fölösleges drágaságokat vesz. És mivel közös a kassza, ennek nincs így értelme. Meg amúgy sincs.

6 év után eljutottunk oda, hogy meg tudjuk beszélni.

Ha nektek ez nem sikerül, akkor tényleg adj neki körömlakkot. Akár megsértődik, akár nem. Max cseréltek ajándékozás után.

2014. dec. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Amúgy ezt az egész ajándékozás dolgot nem várom el. De ha adok valamit abban lelje az örömét akinek szánom... És egy pici figyelmesség bőven elég.
2014. dec. 1. 00:16
 10/16 anonim ***** válasza:

10.

Magadnak mondasz ellent.

2014. dec. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!