Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha azt érzem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha azt érzem, hogy az "anyósom" nem szeret?

Figyelt kérdés
Több mint két éve vagyok együtt a párommal. Az elején nagyon szerettem a szüleit ,bár az apja nem igazán kommunikatív , inkább ilyen magának való,kiabálós ember, az anyukája pedig egy hisztis nő aki mindent megenged a gyerekeinek és rosszul neveli őket,ráadásul bevállalt most egy harmadikat is,amikor a most 3 éves gyereke nem beszél, és rágót ,jégkrémet meg egyéb nem neki való dolgokat ad neki. Én másfél évig tűrtem ahogy elmond az a nő mindennek, hogy nekem minden meg van engedve, és ,hogy én "elit "családból jöttem,hogy milyen az öltözködésem, és minden veszekedésnél én voltam a hibás.. nem is próbált a dolgok mögé nézni,ha hallotta,hogy a fiával veszekszek, egyből én voltam a hibás. De a legjobban az tett be nálam,hogy azt mondta,hogy én ellene fordítom a fiát.. egészen addig tényleg egy rossz szóval sem illettem őket se a fiának, se a szemükre nem hánytam a hibáikat. Amikor feljött az eljegyzés kérdése, a párom az anyukáját kérdezte meg előbb, és az anyukája azt mondta,hogy ez nem szükséges, ez csak egy papír meg különben is nem én vagyok az igazi.. semmivel nem szolgáltam rá,hogy ezeket kapjam.. nagyon bántanak, bár én a fiát szeretem és vele akarom leélni az életem, a szülei miatt nem fogom ott hagyni! Csak bánt,hogy ha veszekedésről van szó akkor sem tud dönteni az anyja és köztem. Bár én ezt soha nem is vártam el,hogy válasszon, szerintem nem lenne igazságos húzás tőlem. Ugyanakkor olyan jó kapcsolatot sem akarok velük ápolni, legszívesebben nem mennék hozzájuk,mert ott csak negatív dolgok érnek és a levegőben lóg mindig a kés, de azzal meg a páromat bántom meg ha nem megyek. MIT TEGYEK?:/

2014. nov. 29. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Hát erre megint csak két kérdésem lenne:


Mi a büdös francnak jársz a barátod szüleinek (nem az anyósod egy lófütyi 2 éves kapcsolatban, ahol össze sem költöztetek) nyakára, ha köztudottan nem kedvelnek? Mi a fenéért állsz le vele vitatkozni a saját házában?


A másik: szerinted te érsz valamit ennek a hapsinak, ha előbb az édesanyját kérdezi meg arról, hogy kivel kötné össze a saját életét... hát ne röhögtess már...


Térj már észhez kicsit.

2014. nov. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Én nem tudom miért vagytok mindig kiakadva"nem anyós"most rajzolja körbe a ki kicsoda?Engem nem zavat egyáltalán azt mondja anyós.Amúgy anyósod mégis hány éves még mindig szül?
2014. nov. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2 Milyen körberajzolás?

A barátom anyja. ennyi.


Akkor ennyi erővel a barátjára mondhatja azt is, hogy "férjem".

2014. nov. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kerdezo idezojelbe irta, hogy anyos.
2014. nov. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rajzolja körbe a Doszpot Péter.
2014. nov. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. Nem kell meglátogatni/nem kell tartani vele a kapcsolatot

2. Nem kötelező szeretnie. Nem is értem miért kéne jópofizni egy olyan emberrel aki kényszerből lesz a rokona.


Ha pedig nem vagytok a pároddal házasok, akkor nem az anyósod, csak az aktuális pasid anyja.

2014. nov. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#4 Jó, akkor a barátom helyett írja, hogy "férjem, idézőjelben.

Ugye akkor sem ugyanaz...

2014. nov. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Legelső válaszoló: azért írtam idézőjelben mert nem az anyósom csak lesz, és mivel nyáron lesz 18 a barátom, ezért nyilván az anyját fogja megkérdezni a házasság kérdésben mivel kiskorú. Nem az zavart,hogy őt kérdezte meg, hanem az anyja reakciója.Különben is egy szóval nem mondtam,hogy a saját házában leállnék vele vitatkozni. ;) És azért járok oda ,mivel mind a ketten kiskorúak vagyunk, ezért valamelyikünk szüleinél kell lenni, és neki meg nyílván rosszul esik ha folyton csak nálunk vagyunk.

Köszönöm szépen az értelmes válaszokat is!:)

Az anyukája 40 éves.

Bár ez mindenkinek szól,hogy idézőjelben írtam az anyóst!! Azért úgy írtam(mielőtt ebbe is beleköt valaki) mert egyszerűbb és szerintem praktikusabb volt így írni, mint ha hosszan kiírom,hogy az "a barátom anyukája" mivel ott felül a kérdésnek amúgy is rövidnek kell lennie. A leírásban lent már "a barátom anyjaként " emlegetem.

2014. nov. 30. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!