Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tönkreteszi az életem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkreteszi az életem a hírnév! Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
tehát: ovodás korom óta tetszik egy fiú, aki akkor nem volt helyes, de nem is azért szerettem. Most, hogy jó a haja, és híres sportoló, tapadnak rá a lányok, engem pedig teljesen elhanyagol, pedig legjobb barátok voltunk, és általában együtt töltöttük a napokat. És ami a legrosszabb, ma jöttem haza az iskolából, éppen befordultam az utcánkba(a barátnőm is velem volt), és kézen fogva láttam egy lánnyal. Persze az ő dolga, de akkor is hazudott, és nem szólt róla egy szót sem.Amikor megláttam a lányt, majdnem elájultam.Mikor kicsi voltam, az a lány állandóan cseszegetett. :( És amikor meglátott engem a srác, összesúgott a csajjal aztán elkezdtek röhögni. Na ez már tényleg rosszul esett. Elmeséltem a barátnőmnek, a történetet, és nagyon kiakadt. Ennyi. Segítsetek!!

2014. dec. 4. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudunk segíteni. Ez tipikusan magánprobléma.
2014. dec. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 To7ka ***** válasza:
De elég tipikus magánprobléma. Nem hiszem, hogy bármit tudsz ezzel tenni. Maradj olyan, amilyen vagy (ez alapján vele is kedves voltál végig), utána ha megkomolyodik lehet észreveszi ezt az értéked a nagyszájú menő lányok helyett. Sok-sok év múlva. Addig meg keress más elfoglaltságokat, fektesd másba az energiát és ne mutasd ki, hogy ennyire bánt. Fel a fejjel:)
2014. dec. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem akarok bunkónak tűnni, de az első válaszoló miért ír, ha nem tud segíteni???? Fölösleges!!
2014. dec. 4. 14:45
 4/5 anonim ***** válasza:
keress egy olyan fiút aki szeret, tisztel és megbecsül...te is szereted...mert látod ez a fiú nem akar tőled semmit...vagy megpróbálhatod őt elcsábítani...de mindig versengened kell...
2014. dec. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 GipszI ***** válasza:

Az első azért írt hogy felfogd, a világ sajna nem olyan hogy bármit meg lehessen javítani.

Valószínűleg a 20-on aluli korosztály tagja vagy, ezért kijelenthető hogy nem fogja az életedet tönkretenni a hírnév (ahogy a kérdésben írtad). Meg kell tanulnod továbblépni az olyan embereken mint a fenti srác és az iránta való érzelmeiden. Ez viszont csak leírva tök jó, a döntést, a változást magadnak kell előidézned. Ezért nem tudunk segíteni (tanácsot tudunk adni, de az még nem feltétlenül segítség).

2014. dec. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!