Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is tönkreteszi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is tönkreteszi a facebook a kapcsolatokat?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok együtt a barátommal.

Ha együtt vagyunk akkor mindig jól érezzük magunkat, nem veszekszünk, minden rendben van, boldogok vagyunk.

De a facebookon állandóan összekapunk minden kis hülyeségen. Félreértjük szerintem a másikat vagy nem tudom... Másokkal is volt már így?


Én csak azért vagyok fent a facebookon hogy a csoporttársaimmal tartsam a kapcsolatot, egyébként hülyeség az egész szerintem és veszekedésekkor legszívesebben letörölném magam....

De a barátom meg hogy mondjam... Szóval ha összeveszünk, akkor ő mérgében azt mondja hogy szakít, 10 perc múlva már ki is van írva nála hogy egyedülálló aztán linkelgeti be a síros, "szakítottak velem, de rossz nekem" jellegű számokat... Másnap meg persze már kibékülünk, akkor meg vissza az egész.... Meg volt már hogy kiakadt azon is hogy egy fiú ismerősömet miért jelöltem be közeli ismerősnek, miért nem csak sima ismerős... azért mert az ottani társaságból egy haver....


Ha nem lenne a facebook akkor szerintem nem is veszekednénk ennyit. Vagy ha együtt laknánk, mert ez a távolság és hogy így kommunikálunk meg ezek a tünetek már aggasztanak...


2014. jan. 9. 10:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%

A facebook csak egy kommunikációs csatorna. Pont ugyanannyira teheti tönkre a kapcsolatokat, mint a telefon, vagy urambocsá a posta.

Nektek az a bajotok, hogy minden hülyeségen felkapjátok a vizet. Nem a facebook.

Én egyébként szeretem, mert ha azt, amit ott beszélgetünk a párommal, telefonon vagy sms-ben tennénk, a fél fizunk rámenne a telefonszámlára.

2014. jan. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Úristen... Elsőnek van igaza.
2014. jan. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
54%
A Facebook nem tesz tönkre egy kapcsolatot sem, csak erre fogják sokan. Ahol egy ilyen csatorna a vitatéma, és rámehet egy kapcsolat, ott teljesen más problémák vannak.
2014. jan. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
szakadjatok le arról a szar.ról! van skype, mail, okostelón viber, whatsupp, stb... ingyenes csevegőrendszerek.
2014. jan. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%

Társadalmilag eleve rossz a facebook. Pont ezért.


A magánéletetek magánélet, nem kell kiírogatni hogy kivel vagy, hol laksz, mit csinálsz, mert az kettőtőkre tartozik. Nem a facebookra és az 1000+ ismerősre, akiből 950-et nem is ismersz.

2014. jan. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Általánosságban igen.

Nekünk egyáltalán nincs hatással az életünkre, a mi időnkben msn és iwiw volt, azzal sem volt gond. Cak annyit használjuk, használtuk amennyit "muszáj"

2014. jan. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
58%
szerintem igen, van roncsoló hatása. Nem csak párkapcsolatra értem, mindenfajta emberi kapcsolatra. Ront a minőségén.
2014. jan. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 savanyújóska ***** válasza:

Szerintem igen is, meg nem is. Alapvetoeb ugy kell hozzaallni, ahogy az elso irta, ez is olyan, mint a penz - van, mindenkinek van valamennyi, de hogy mit csinal vele, az mar nem a facebook felelossege. Persze az konnyen elkepzelheto, hogy van olyan ember, aki egyebkent teljesen normalis lenne, de a facebook formaja olyan dolgainak enged folyast, amit egyebkent kulturalt mederben tartana. (Aka troll.) Szerintem a bararod eleg eretlenul kezeli a dolgot, eleve nem a facebookon beszelunk meg magat a kapcsolatot erinto dolgokat. (Szakitast, osszejovetelt plane nem!) Illetve egy kapcsolatban azert csak ismerik egymast annyira a felek, hogy nem kapnak ossze fb-n, csak mert nincs minden mondat utan smiley, vagy pedig egyebkenmt is vannak problemak, csak szemelyes jelenletnel mas dolgok (meg) elnyomjak ezeket.


Dillettans pszicho: Lehet, hogy a baratodnak onbizalomproblemai vannak, es a "fuggetlenseget" bizonygatja ezzel, hiszen barmikor konnyeden "szakithat" veled. De az is lehet, hogy tenyleg csak egy indokolatlanul sertodekeny lelek, arrol en viszont mihamarabb lenevelnem, mert nem csak ebben lehet gondja belole...

19f

2014. jan. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Hogy mondhat normális, felnőtt ember olyasmit, hogy a Facebook tönkreteszi a kapcsolatát? :D Azért ez jó nagy baromság.

Egy kapcsolat két emberen múlik, esetleg külső körülmények is befolyásolhatják valamennyire, de nem olyasmi, mint egy közösségi oldal.

Ha valaki szereti kibeszélni a problémáit anélkül is kibeszéli, ha valaki féltékeny, anélkül is féltékeny. Ha sz@r a kapcsolatotok töröljétek magatokat nyugodtan, meg fogtok lepődni: egy kis átmeneti nyugis időszak után ugyanolyan sz@r lesz Facebook nélkül is.

Öt éve vagyok házas, a férjemnek is, nekem is van Facebook fiókunk, de még véletlenül sem okozott köztünk problémát, pedig még egymás jelszavát is tudjuk.

Régen jóval nagyobb probléma van már azzal a kapcsolattal, amit a Facebook határoz meg és ennek nem a Facebook ám az oka.

2014. jan. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nagyon is. Egy lány, akivel párszor találkoztam, élőben tök nyitott volt, megérintgetett, facebookon meg a végén elutasított. Nem tudom miért, de ha nem lett volna facebook lehet együtt lennénk.
2014. jan. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!