Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már nem beszélgetek a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem beszélgetek a barátommal? Lent

Figyelt kérdés

Már nem mesélek neki szinte semmit.

Már nem kérdezek tőle semmit,nem érdeklődöm felé, alig beszélgetek vele.

Nincs más fiú a láthatáron... Szóval nem ez lehet az oka. Kb. másfél hete ilyen vagyok vele, pedig eddig nagyon jól megvoltunk. Mi lehet az oka?

7 hónapja vagyunk együtt

18/L

22/F



2014. dec. 4. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Hány éves a kapitány?


Komolyan, ebből honnan tudnánk?

2014. dec. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
7 hónap untig elég, hogy elmúljon egy szerelem.
2014. dec. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet csak egy ilyen időszakodat éled. Mi is nagyon jól megvagyunk a barátommal, de vannak olyan napjaim, amikor egyszerűen én sem érdeklődöm annyit, mint általában. Ez nem jelenti azt, hogy nem szeretem, csak lehet éppen fáradt vagyok, vagy pedig egyszerűen nem vagyok beszédes hangulatomban. Nem lehet, hogy csak ilyesmi áll a háttérben?:)

17/L

2014. dec. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem eddig minden kapcsolatomban volt egy "elegem van belőle" korszakom, amikor nem érdekelt, nem kerestem, már az is zavart ha hozzám szólt, nem akartam találkozni vele, de aztán mindig elmúlt.
2014. dec. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!