Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra beszélgetek a volt barátommal, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Szakítottunk és letiltott msnről kb 4 hónapja.

Tegnap találkoztunk egy buliba,ahol beszélgettünk egy keveset,odamentem hozzá,hogy miujság,mert ittam.Józanon nem mertem volna odamenni,de kicsit bunkó volt.(a szakítás oka én voltam.)

Írtam neki egy sms-t (próba szerencse alapon),hogy jó lenne újra beszélgetni,ő visszaoldott msnen,de nem írt rám.Én ráírtam,egész jól elbeszélgettünk.Én még mindig szeretem.Miről beszélgessek vele,hogyan hozzam vissza az érzéseit?Mert ő nagyon szerelmes volt belém,még a szakításkor is szeretett,és néha éreztem az írásán,hogy ő is érez valamit,néha teljesen az ellentéte.Nem akartam a múltról beszélgetni vele,de ő felhozott 1-2 régi dolgot,amik jók voltak.

Hogyan-mivel lehet egy pasit visszahódítani,anélkül,hogy én nyomulnék rá vagy a beszéljük meg kezdjük újra beszélgetés nélkül?Mit szerettek,fiúk?


2011. júl. 7. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá egyből, hogy nem akarja e újrakezdeni
2011. júl. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mint már említettem,nem szeretném.
2011. júl. 7. 12:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor most mi legyen? Nem szeretnéd megmondani neki, de akarod őt. Vissza akarod "hódítani", de egy őszinte szó már nem megy ennek érdekében? Hagyd a fenébe azt a pasit! Neki mindenképpen jót teszel ezzel. Szerintem. :(
2011. júl. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak a töltöttkáposzta jó felmelegítve.

Szerintem hagyd élni. Ha össze is jönne, egyszer tuti az orrod alá lenne dögölve, hogy mit csináltál... Szerintem hagyd, hogy éljen és hogy Te is élhess..

2011. júl. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!