Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én gondolkoznák hülyén? Vélemény.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én gondolkoznák hülyén? Vélemény.

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, tényleg én gondolkoznák hülyén?

Van egy csaj, járunk havi egyszer majdnem mindig moziba.

De közösen fizetjük szerintem , így a legjobb és nincs vita.

Néha mondja, hogy a fiúnak kell meg hívni egy lánynak jól esik. Evvel semmi probléma , nem is lenne na de egy olyannal nagyvonalúnak lenni aki egyszer baszakodott velünk "pénzre ment" kicsit nehézkes.

Az anyukája mondja neki, lányom ne fuss egy fiú után "Mert nem fog, úgy szeretni".

EL is mondtam a véleményem, nem kötelező senki után futni na de ha nem lesz akkor csodálkozni meg nem kell.

Egyszer elő fordult, mondta hogy söre van pénzed de arra hogy meg hívj egy lányt arra nincs.

Néha meg kérdezi hogy mire költöttem el a pénzem, mi mennyibe került.

Ha ő meg hív , én is nagyon szívesen , ha vesz nekem

bármit én is neki.

Ezeket nem mondani kell, úgy szép ha valaki gondol a másikra szerintem.


Tényleg én gondoltál hülyén a dolgokat? Ti hogy látjátok , kívül kívülállóként?



2014. dec. 7. 22:13
 1/5 A kérdező kommentje:
kívülállóként*
2014. dec. 7. 22:14
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz volt elolvasni.
2014. dec. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Érdekkapcsolat.Szimplán a pénzed kell neki,csak mellé ott vagy Te is,ennyi.De csak kihasznál....
2014. dec. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

lehet, hogy csak késő van és amiatt de én nem értettem meg amit irtál, légyszives egyszerüsitsd le.


20 f

2014. dec. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
A meghívás az szívességből van; szóval ha kedveskedni akarunk a másiknak, direktbe nem lehet kikövetelni, am, öcsém egyszer kapott egy lájtos kioktatást, hogy nem azért szoktunk meghívni másokat fagyizni, hogy utána legközelebb mi hívassuk meg magunkat a másikkal - Csak mert hogy úgy volt, hogy egyszer öcsém meghívta fagyizni haverját, utána meg megdumálták, nemtom, h utána haver ajánlotta fel kövi alkalommal , mikor a fagyi felvetődött, v öcsém mondta, hogy akkor most fizesse ő; mindenesetre mondták öcsémnek, h ilyet legközelebb nem kéne, szal lehet ő ötlete volt, nemtom:D
2014. dec. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!