Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Üdv! Én egy 25 éves srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv! Én egy 25 éves srác vagyok, csendes szerény természetű! Eddig nem igazán sikerült hozzám való társat találnom. Van esélyem társkereső irodában hozzám való társat találni ennyi idősön, vagy várjak-e még a társkereséssel?

Figyelt kérdés
eddig 2 futó kapcsolatom volt, alig fél évig tartottak.

2014. dec. 9. 16:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Húúha nekem eddig 1 értelmesebb kapcsolatom volt,de nem nevezhető komoly kapcsolatnak kereken 1 évig tartott.

És ennyi... már voltam vagy 15-20 emberrel ,de ha valami normálisabb dolgot kéne felmutatnom nincs.Csak ez az egy éves komolynak nem mondható próbálkozásom volt eddig.

Bár néha én is azt érzem ,ha most nem keresek ezerrel akkor lemaradok valamiről ,h 1x er él az ember a húszas éveibe :/:/:/

25/f

2014. dec. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Manó11 válasza:
szerintem nem árt ha regisztrálsz néhány társkereső oldalra. egyébként jársz valahová haverokkal? szórakozni,buli ilyesmi? ott is találhatsz barátnőt
2014. dec. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi, de nekem igazából csendes, visszahúzódó, otthonülős társra van szükségem.Nem vagyok diszkós tipus. soha nem is vágytam diszkóba, és nem is vágyok most sem. Nincsenek haverjaim, csak 3 barátnőm baráti szinten, azok pedig foglaltak.
2014. dec. 15. 23:50
 4/15 A kérdező kommentje:
,,,ja. és fent vagyok néhány társkereső oldalon, de ott nem találtam olyan társat, aki megfelelt volna. A társkereső oldalak is tele vannak bulizós csajokkal, én meg csendes. szerény otthonülősökkel szeretnék ismerkedni.
2014. dec. 15. 23:52
 5/15 Manó11 válasza:
szia! szívesen. hát,akkor annyit tudok mondani hogy várj,a sors majd talán összehoz egy neked megfelelő lánnyal. sok szerencsét.
2014. dec. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mondták már mások is, hogy majd jön magától, amikor a legjobban nem számitok rá, de valahogy nem nagyon hiszek ebben.
2014. dec. 16. 21:15
 7/15 Manó11 válasza:
én hiszek a sorsszerű találkozásokban. de azért próbálkozhatsz társkerin is
2014. dec. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, szerinted irodai társközvetitővel is próbálkozhatok 25 évesen?
2014. dec. 22. 00:44
 9/15 Manó11 válasza:
szia. szívesen. igen,szerintem próbáld meg
2014. dec. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást, bár nem akarok nagyon értetlen lenni, de szerintetek a társkereső irodák között, vajon nincs olyan, amelyik illegálisan működik? ( értem ezalatt, hogy mondjuk beregisztrálok, és a regisztrációs dijat bezsebeli, és engem meg le sem szar, hogy csak nem oldódik meg a problémám? ...vagyis olyan a regisztráció után, mintha mi sem történt volna?)
2014. dec. 22. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!