Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal netes társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal netes társkeresőn ismerkedtünk meg. Mióta együtt vagyunk, én nem léptem be, de nekem most jött emailben az értesítés, hogy ő igen, és megnézett. Ezt mire véljem szerintetek?

Figyelt kérdés
Mármint a kérdés arra vonatkozik, hogy miért megy fel társkeresőkre, ha mi együtt vagyunk, és arról sem tudnék, hogy a kapcsolatunkban bármilyen probléma volna?

2014. nov. 11. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mivel téged nézett meg nem gázos a helyet. Lehet csak kíváncsi volt valamire stb.
2014. nov. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, hogy csak engem nézett e, arról jön értesítés, hogy az én profilomra rámegy, a többiről nem. Nem túl gyanakvó akarok lenni, csak ezt szimplán nem értem.
2014. nov. 11. 15:27
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet egyszerűen máshol volt, hiányoztál neki és látni akart, vagy csak egyszerűen tetszik neki az a kép rólad...
2014. nov. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez aranyos, köszönöm : ) Lehet, hogy azért rákérdezek majd, de mindenképpen poén kontextusban, hisztit én sem akarok ebből.
2014. nov. 11. 15:33
 5/11 Rékcsi ***** válasza:
Lehet, h az adatlapodon akart valamit megnézni, pl. h mikor van a szülinapod.
2014. nov. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja de lehet, hogy csak kíváncsi volt , hogy fent vagy e még az oldalon, hogy írhat e még másnak. De kicsi rá az esély.
2014. nov. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt nekem nem mutatja az oldal, hogy ő ír e másnak, akkor sem, ha fent vagyok. Csak azt nem értem, hogy minden kép, illetve adat ott van facebook-on is rólam. Gondoltam rá, hogy lehet, hogy az ismerkedős levelezéseinket olvasta újra, az már nekem is eszembe jutott, hogy így visszanézve jó lenne mosolyogni rajta, csak nem jutottam el odáig, hogy be is lépjek. Viszont nem akarok túl naiv sem lenni.
2014. nov. 11. 15:39
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán csak arra volt kiváncsi, h te mikor léptél be legutóbb. Használod-e még az oldalt.
2014. nov. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Szerintem se aggód túl ezt az egészet.

Biztos, csak megakarta nézni, hogy mégis mit írtál az adatlapodon, mikről dumáltatok, mikor van fontosabb esemény az életedben stb stb.

2014. nov. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem leellenőrizte, hogy mikor léptél be utoljára. De az is lehet, hogy rendszeresen használja még mindig az oldalt. Miért nem törlitek magatokat?
2014. nov. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!