Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen veszett ügy a dolog?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen veszett ügy a dolog? (Főleg lányok véleményét várnám, hogy tudjam köbö ez nálatok mit jelent, többi lent)

Figyelt kérdés

Ha egy lány azt mondja hogy tetszek neki, kedvel, de most érzelmileg annyira nullán van, hogy nem tudna kapcsolatot létesíteni senkivel, ahhoz éreznie kellene azt, de nem tudja. És hogy egyelőre maradjunk baráti viszonyban míg nem tisztázza magában a dolgot teljesen. Vagy míg meg nem változik a helyzet és az út folyamán "szeret belém".

Az ilyen mennyire kamuszöveg??? Mennyire baszhatom a dolgot??? Vagy mennyire foglalkozzak még vele úgy hogy egyszer talán még úgy leszünk együtt, vagy hagyjam a fenébe?



2014. dec. 9. 16:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Egy haverom/barátom azt mondta, hogy tuti hogy bejövök a csajnak, neki jó szeme van hozzá, idősebb haver szóval talán tényleg lát ilyeneket :D de akkor hogy is van ez mégis? Tetszek neki de mégsem? ellök aztán mégsem? Keres, majd nem? Mi végre ez a tanácstalanság??
2015. jan. 22. 13:35
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak nem akarja,hogy azonnal megkapd őt.Szeretné ha ha kicsit "udvarolnál" neki.Ő egy nehezebben megkapós fajta lány,tenni kell érte.Egyenlőre csak lógjatok együtt erre meg arra,buli,mozi ,kajálda,és aztán minden kialakul magától.Kár lenne veszni hagyni.Nekem ha nem tetszett valaki,inkább rá sem néztem,nem hogy integettem volna ezerrel.Ne akarj mindjárt kapcsolatot vele,szépen lassan haladj vele.
2015. jan. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
értem, hát megpróbálom akkor ezt a lehetőséget is szem előtt tartani, csak ilyenkor nem féltek hogy koppantok? hogy most játszátok a nehezen megkaphatót, hogy megküzdjön érted a fiú, és mi van ha megunja azt hogy a mézesmadzagot huzogatod előtte, és sosem kapja el?? vagy ez hogy van most??
2015. jan. 22. 21:56
 14/14 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem ha kialakul egyfajta vonzalom,és találkozgattok akkor miért koppanna?Egyébként meg mi nők úgy vagyunk ezzel,hogy aki nem elég kitartó az olyan nem hosszú távra való.Aki türelmetlen az el is mehet,jön helyette más aki tud majd várni.Neked igazából azt kell érezned,hogy érdemes-e a kiszemelt lányért teperni.
2015. jan. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!