Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ti ezt hogy gondoljátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti ezt hogy gondoljátok?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam akibe szerelmes vagyok. Nem mondtam el neki de mindenki szerint kezdi észrevenni ezt. Nagyon jóba vagyok vele és nagyon közvetlen mindenkivel. Most ha ti tudjátok h egy lány szerelmes belétek miért nem léptek egyik irányba se? Ha viszont szeretitek esetleg akkor azt vagy ha nem akkor azt miért nem mondjátok el neki és ha tisztában vagytok az érzéseivel akkor miért vagytok ugyanolyan közvetlenek vele? Tudom hülye kérdés de már nagyon el vagyok keseredve emiatt. 17/L

2014. dec. 9. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Hívd el randizni!
2014. dec. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A fiúk mostanában azért nem kezdeményeznek mert a nők nem képesek normális elutasításra, csak a megalázós sértegetős verzióra. Így nyilván nem olyan bátrak.


Ha ennyire egyenlőség van mi tart vissza, hogy te odamenj?

2014. dec. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nagyon sokszor voltunk már kettesben. ha szünet van szorosan mellém ül meg ilyenek. néha igy aranyosan mint a nagymamám meghuzogatja a bőrt az arcomon v az államon. mindig a szemembe nézz de lehet félreértelmezem ezeket a dolgokat mivel nagyon közvetlen.
2014. dec. 9. 20:37
 4/7 Bence_ ***** válasza:
Lehet, hogy fél a vissza utasítástól.
2014. dec. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de ha tudjátok h a lány szeret titeket akkor is?
2014. dec. 9. 20:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet csak neked egyértelműek az érzelmeid, ő meg azon őrlődik, hogy most csak barátkozik vagy tényleg bejövök neki. Miért nem lépsz?
2014. dec. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
félek a csalodástól nagyon meg attól h utána szóba se áll velem v ilyesmi. meg féltem a barátságomat vele h tönkreteszem. de legjobban a visszautasítástól és a azzal vele jàró szenvedéstől is.
2014. dec. 9. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!