Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk/ férfiak, ti komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/ férfiak, ti komolyan gondoljátok, ha azt válaszoljátok arra ha a párotok azt mondja, hogy szeretlek, hogy "de én jobban"?

Figyelt kérdés
Járok egy sráccal és ha mondjuk egymásnak, hogy szeretlek, akkor sokszor hozzáteszi, hogy de ő jobban szeret engem, ezt vajon komolyan gondolhatja? Tudom, hogy ti nem ismeritek, de általában ha ti ilyet mondtok a barátnőtöknek, azt csak úgy mondjátok, vagy tényleg nagyon szeretitek? Légyszi azt is írjátok oda, ti hány évesek vagytok. :) Köszi :) 19/L

2014. szept. 24. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Nyálasak vagytok :(
2014. szept. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Én ezt ironikusan értem.


21/F

2014. szept. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 RRR ***** válasza:
100%

ez elég bután hatna szerintem,ha ezt tenném


amúgy a "sima" szeretlek-et teljesen komolyan és tiszta szívből mondom-gondolom


sok

2014. szept. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam már rá, hogy ironikusan mondja, de nem vicceli el, meg a hangsúly se olyan, mintha úgy mondaná. :D
2014. szept. 24. 23:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Honnan tudhatja, hogy ő jobban szeret téged mint te őt? ezt nem érezheti senki. ha meg igen, és komolyan így gondolja, akkor szerintem, fél, nehogy elveszítsen bármikor is. Vagy tényleg csak úgy mondja, mert tudja, hogy jól esik.

27F

2014. szept. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

az öreg székelynek van igaza...

egyszer mondta h szeret, majd ha változik szól

minden naponta többször mondogatni

2014. szept. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10%
19 évesen komolyan gondoltad ezt a kérdést??
2014. szept. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nyilván nem érzem át a másik fél érzéseit, így nem tudom, hogy jobban szeretem-e... de ha ilyet mondanék én komolyan gondolnám. :)

20/f

2014. szept. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!