Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyen ez a csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen ez a csaj?

Figyelt kérdés

Ha keress telefonon nem veszem fel, elsőre és amikor beszélgetünk mondom hogy dolgom van.

Amikor ír facebook-on meg sem nézzem , csak egy hét múlva.

Találkozni akar, mondom hogy nem érek rá majd máskor.

Petting , orál után egyből el indulok haza fele hiába sértődik meg.

Amikor hisztizik , figyelmen kívül hagyom , ha mondja hogy jó hagy békén nem futtok utána.

Amikor meg ölel nem ölelem vissza, kérdezi hogy miért meg hogy szeretsz e de nem válaszolok.

Nem keressem , meg várom még ő fog fel keresni.


Szóval mióta ki használom és nem keressem, nem érdeklődöm , nem futtok utána. Sokkal jobban szeret , becsül , tisztel.


Azóta elég furán viselkedik...

Folyton azt kérdi miért vonzódom ennyire hozzád , miért kívánlak ennyire? Fel jössz hozzánk , aludj ma kérlek velem , ne menj el maradj még. Olyan szépeket is bókol és még fut is utánam.

Nem hisztizik , annyira aranyos , kedves ilyenkor.



Miért van az amíg szeretem , mindent meg tettem volna érte. Nem becsült , nem szeretet , ki használt. Minden voltam neki , csak jó nem soha sem érdemeltem meg. Miért kell neki ez? Miért csak így tud engem szeretni?



2014. dec. 9. 22:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt is mondta, nagyon vonzódik a rossz fiúkhoz.
2014. dec. 9. 22:31
 2/5 anonim ***** válasza:

A pasik is ilyenek...

Sőt, valamilyen szinten mindenki ilyen.

Hogy miért... passz. Belénk van kódolva.

2014. dec. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a fiúk ugyanezt csinálják.
2014. dec. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azé mert rájött hogy itt csak ő veszíthet
2014. dec. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert b@ssza az egóját,h nem foglalkozol vele. Úgy érzi nem elég jó neked. Ez nem szeretet vagy szerelem. Ez csak a hiúságának a hegyezése. Igen a nők képesek még a testüket is odadobni ha az egójukról van szó. Nem a rosszfiúkat szeretik hanem azokat akik lesz@rják a fejüket, akikért harcolni kell, akiknek meg kell mutatniuk,h milyen jó nők. Ha tuttad szeretni nem vagy rossz csak az hogy nem adsz neki visszajelzést iszonyatosan frusztrálja. Kényelmes pozíció, de ne hidd, hogy nem vágja más alá is magát ha nem kap megtéged egészen. Tudni kell, hogy hol a határ a "sz@rok rá" és a "ne hidd h nem veszíthetsz el" között.
2014. dec. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!