Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátság maradjon, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság maradjon, vagy hadjam elmenni? 16/L

Figyelt kérdés

Van egy fiú ,akivel régebben gyakran találkoztam ,de mostanában sajnos nem jött össze... ennek ellenére sokat chatelünk és beszélgetünk ,de ez már féléve megy !!

Nagyon kedvel(t)em és most úgy érzem ,hogy csak kényszerből beszél velem :3 próbáltam már rávezetni ,hogy hadjuk ugy se jöhet össze ,de egy idő után mindig visszajött valahogy a képbe.

Lassan legjobb barátok lettünk és már nem annyira érzem ,hogy ÚGY szeretném ! Ellenben néhány közösbarátnk állítása szerint Ő ezt máshogy gondolja és néha látszik is rajta ...

Túl régóta ismerem és ha eddig nem lépett semit ,akkor várjak még??

(16 vagyok és már 6 éves korom óta ismerem) Szerintetek??



2014. dec. 9. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Attól függ, hogy benned akar-e elmenni.
2014. dec. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a hadjad az hagyd..
2014. dec. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hova akar elmenni? A barát az mindig jó ha van kire számítani.
2014. dec. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Várj még! Lehet, hogy csak össze van/vagytok zavarodva.
2014. dec. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!