Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez ki használás lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ki használás lenne?

Figyelt kérdés
Közösen fizessük úgy megyünk moziba , vacsorázni , ha mondja hogy menjünk a inni valamit meg kérdem hogy van e pénze. Ha nincs nem megyünk, ha van akkor össze dobjuk és megyünk. De amikor nem akarók menni moziba akkor ezt mondja " Miért én talán nem érdemelnél meg? A fiúnak jobban kéne meg hívni a lányt".

2014. dec. 10. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem, ez hülyeség a javából...
2014. dec. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szép és jó dolog, hogy felesben fizettek mindent, de hogy vacsorára sem hívod meg a párod, az hülyeség. Ez igaz a barátnődre is.
2014. dec. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az hát tipikus magának lelentmondó csak aki ebben az ötvenes éveket követné "a csávónak KELL meghívni a csajt" de minden másban "ultramodern" (nem főzök mert az elnyomás)
2014. dec. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem a barátnőm , nem járunk csak barátok vagyunk. Nem akarók vele járni, és ő sem velem.
2014. dec. 10. 15:17
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem kamu a kérdés. Ennyire nem lehet sz@r valakinek a helyesírása. Bár ez már a helyesíráson túlmutat.

Mondjuk, hogy belemegyek ebbe a fikcióba. :)


Manapság már nem divat az a felfogás, hogy mindig mindent a fiúnak kell fizetni. Főleg, ha már nem randizgatásról, hanem konkrét párkapcsolatról van szó. A barátnődnek nincs igaza, ha elvárja, hogy te fizess. Ugyanakkor persze megteheted néha, ha belefér a keretbe. Nekem jó érzés néha úriembernek lenni. De ez mindig gesztus, nem pedig kötelesség. :)

2014. dec. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja, ha nem jártok, az más. Akkor nemigazán értem, mire várja el a dolgot. Ez lehúzás.
2014. dec. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Talán , azért mert több van köztünk egy barátságnál de szerelemnél kevesebb. Szeretek meg hívni valakit, de nem hiszti miatt.
2014. dec. 10. 15:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Akármilyen szoros is a barátság, nincs joga elvárni, hogy te meghívd bármikor bármire. Ha barátságról beszélünk, akkor abban az esetben várhat el ilyesmit, ha máskor meg ő hív meg téged.
2014. dec. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem még néha a barátaim is meghívnak egy itara, holott hiába mondom, hogy nem kell, ők erőltetik, hogy ez így helyénvaló.
2014. dec. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: ez nagyon rendben is vagy így. Ha ők szeretnének meghívni, azzal nincs semmi gond. Szívesen adják, fogadd csak el! A kérdező lánybarátja viszont elvárja.
2014. dec. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!