Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Soha sem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Soha sem volt velem ilyen!

Figyelt kérdés
Van egy csaj teljesen meg alázott, ki használt , én akartam vele járni de ő velem nem. Nagyon nagy önbizalmú gyerek voltam most már szinte semmi önbizalmam sincs. 9hónapot voltam ebbe a helyzetbe. Találkozgattam közbe lányokkal...De ő teljesen féltékeny volt de én hülye akkor is vele töltöttem az időmet. 3napja hogy ott hagytam de előtte ki veretem vele a farkam. És előtte udvaroltam egy másik csajnak. De mégis rossz ilyenkor mit lehet tenni?

2014. szept. 18. 19:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az élet megszívatott vagy ( jó útra terelt) , a lényeg : lépj tovább ezen
2014. szept. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen értelmetlenül összehordtál mindenfélét.


Elején még te csak akartál járni, később 9 hónapig jártatok.

Elején más lányokkal találkozgattál, ja nem mégsem, vele töltötted az időd.

Elején teljesen megalázott, később meg te veretted ki magadnak.


Nem az a baj, hogy egy unatkozó kis kanos kamasz vagy, hanem hogy ennyire erőtlenül, izzadtságszagúan hazudozol.

2014. szept. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Teljesen meg változtam rossz fiú voltam és most meg mint aki meg van térve...Olyan lettem szinte mint amit ő akart hogy legyek....
2014. szept. 18. 19:58
 4/13 A kérdező kommentje:
Bocsi el írtam találkozgattam más lányokkal de mégse jártam velük mert nekem csak is ő kelet akkor is. Nem jártunk de ki verte a farkam érted nem volt csók , nem vállalt fel.
2014. szept. 18. 20:01
 5/13 anonim ***** válasza:
Pedig azt hittem , hogy ilyenek csak a mesékben vannak :O Kíváncsi lennék hogy az előtti és utáni változatod között mennyi különbség van.
2014. szept. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hogy mennyi? Ő vele ellentétbe látszik rajta hogy érdeklem. Eddig észre sem vettem hülye vak voltam
2014. szept. 18. 20:32
 7/13 anonim ***** válasza:
Hmm és végül mit fogsz csinálni? Így maradsz , bosszút állsz vagy újra a régi leszel? Most már érdekel a történet vége.
2014. szept. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Most is irkált de le tiltottam! Újra a régi leszek!
2014. szept. 18. 20:40
 9/13 anonim ***** válasza:
És sikerülni is fog? Ha egyszer megváltoztál akkor nagyon nehéz lesz , hogy olyan legyél mint régen. Lehet , hogy el kell fogadnod hogy ez a személyiséged marad. De sok sikert hozzá!
2014. szept. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De hogy marad ez :) én ha valamit el kezdek nem arról vagyok híres hogy fel adom ;)
2014. szept. 18. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!