Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, lányok szerintetek ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok szerintetek ki használás lenne?

Figyelt kérdés

10hónapja ismerem , 3hete járunk.


Szeretné ha vinnék neki virágot/Néha virág boltba készítettet.

Ha el vinném moziba , el vinném salátázni , el mennék valahova kirándulni , meg lepném valami aprósággal.

Mondta ha egyszer el veszem nem kell gyémánt/arany gyűrű csak egy sima ezüst kell neki.


Virágot egyszer vittem neki, moziba nem vittem , éterembe is csak egyszer az elején. Salátázni is csak 3x kb...

Soha nem leptem meg semmi aprósággal. Volt olyan is hogy ő fizetett.


Szerintetek nem ki használni akar a csaj?



2014. okt. 7. 13:59
 1/5 Jázi :) ***** válasza:

Nálad ez lenne a kihasználás?

Mert másnak ezek az udvarlás részei!

2014. okt. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Törődést akar csak.

Ha egy mozizás ennyire megterhelő neked és azon agyalni kell, hogy a saját barátnődet (akit állítólag szeretsz) elvidd e moziba mert hátha kihasznál akkor azt hiszem az a lány nagyon rossz lóra tett.

2014. okt. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Erre már válaszoltunk, csak akkor jobban leírtad a lányt is, és a kapcsolatot is köztetek.

Továbbra is csak nőnek szeretné érezni magát

2014. okt. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem hulyeseg hogy ezt igy kijelenti neked hogy o ezeket akarja

ha magadtol eszedbe jut akkor romantikus de nem szabad eroszakoskodni

nekem is jol esne neha ha a baratom elhivna setalni es nem csak filmeznenk. esetleg szedne egy kicsit a kedvenc viragombol

de nem eroszakoskodnek

15/l

2014. okt. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el Chapman doki könyvét a szeretet-nyelvekről.
2014. okt. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!