Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezhetném vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném vissza a barátom? Normális válaszokat és csak az írjon, akinek van is ötlete! Többi lent.

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve,hogy szakítottunk,közbe lett egy barátnője,de úgy érzem,hogy ő csak ilyen pótlék és csak felvágásból van vele. Szerintem és még jó néhány ember szerint,akik közel állnak hozzá velem boldogabb volt és ez most csak ilyen imitált boldogság. Ha találkozunk valami okból kifolyólag,akár csak az utcán,egyből felveszi velem a szemkontaktust,felcsillan a szeme és szemezünk,mosolygunk..zavarban vagyunk. Barátai szerint még mindig érez irántam valamit,csak ezt magának sem akarja bevallani meg senkinek,mert ehhez túl büszke,viszont én nagyon szeretem őt,bármit megtennék érte! Segítsetek! 18/L

2014. dec. 10. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Vedd fel valahogy a kapcsolatot vele! Erre van mód? Facebook, email, vagy SMS?
2014. dec. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
keresd fel, beszéljetek meg 1 talit, stb. aztán menjenek a dolgok a maguk útján. talán sikerülhet.
2014. dec. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nagyon rossz ötlet volt baráttal újra kezdeni.. :/ ha van eszed nem teszed.. nekem sajnos nincs,és tudom hogy a közeljövőben el fogok követni egy nagy hibát... :( de ez ilyen sajnos. amúgy szerintem próbáld meg felvenni vele a kapcsolatot,találkozzatok( ne támadd le nagyon,csak ha látod ,hogy vevő rá) és mondd el neki őszintén az érzéseid.. az őszinteségtől jobb módszer úgysincs
2014. dec. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaj ezek a barátai szerint, ismerősök szerint, nagyanyám szerint, a szomszéd kismacskája szerint...ugyan már. 2 éve nem vagytok együtt. Gondolj már bele! Ha érezne irántad valamit szerinted nem keresett volna meg??? Istenem, tudom mit érzel most, agyalsz és mindenben a jelet/lehetőséget látod felfedezni, én is ilyen voltam ennyi idősen de NINCS ilyen! 2 éve mással van! Ugyan miért tartaná azt a csajt ahogy te fogalmaztál "pótlékot" ha a közös barátok szerint még mindig akar tőled valamit? Akkor visszament volna hozzád. Legközelebb ha taliztok, menj oda, kérdezz rá hogy most mi van, lenne-e kedve veled talizni. Ha azt mondja hogy nem, akkor felejtsd el, és soha ne hallgass ezekre a "barátokra", mert ők azt mondják amit hallani szeretnél.
2014. dec. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az utolsóval értek egyet. Amúgy sem túl illő dolog beleszólni a másik kapcsolatába. A barátokra ne alapozz. Mással van , fogadd el.
2014. dec. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!