Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom jobban szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom jobban szeret egyedül lenni, mint velem. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
A barátommal 2,5 éve együtt vagyunk és mióta együtt vagyunk konfliktusok voltak abból, hogy átjön vagy találkozunk vagy épp elfelejt. Sajnos 1,5 órára lakunk egymástól (tömegközlekedéssel) és sokszor nincs kedve felszállni a vonatra. De szinte sehol nem beszélünk..se neten se telefonon. Nagyon ritkán keres. Mindig próbálok vele beszélni, mert nekem szükségem van a kommunikációra. Mindig mondja, hogy nagyon szeret és én is nagyon szeretem őt. Folyton játszik a gépén..amikor itt van akkor is. De nekem egyáltalán nem lenne bajom vele, ha többet lenne velem. Itt is játszhat, mert vicces meg minden. Nem tudom miért felejt el mindig.. Tudnátok segíteni?

2014. dec. 11. 21:28
 1/9 A kérdező kommentje:
Ő 18 én 16
2014. dec. 11. 21:30
 2/9 anonim ***** válasza:
Ő ilyen magányos farkas. Vannak ilyenek, akiknek nem nagyon van szükségük kommunikációra, társaságra.
2014. dec. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az exem is ilyen volt..sajnos nem változott..vége lett..
2014. dec. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak nekem annyira szükségem van társaságra. Mással lenni meg nem szeretnék/tudnék rajta kívül.
2014. dec. 11. 21:35
 5/9 A kérdező kommentje:
A barátaival (akikkel jatszik) órákig tud beszélgetni meg hülyéskedni.. Nem akarom megfolytani, csak 2percnyi beszélgetésnél többet..
2014. dec. 11. 21:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Tudom mit érzel, nekem is volt ilyen időszak, és ha nem kockult akkor elkezdett filmezni és azért lettem levegő, majd ha csak ki kellett kapcsolnia jött rá, hogy "hoppá unatkozok megyek ki egy kicsit a lánnyal" .... nagyon de nagyon rosszul esett nekem ... És ő is órákat tudott hülyéskedni gépen, mig velem semmit... szívesebben ült ott.

Erre én, fogtam egy lehetőséget, egy Nyári egyetemet, elmentem oda így ő meg elkezdett féltékenykedni, és indulás előtti napon megmondtam neki, hogy azért megyek el mert nekem már fáj, hogy ő többet foglalkozik a játékkal, filmel.. mint velem, és hagyom nyugodtan játszani és filmezni mert nem szeretnék többet ezen veszekedni. Nagyon durcizott ...

Mikor haza jöttem bocsánatot kért, azóta nagyon keveset játszik és még akkor is vissza ír, ha nem veszi észre akkor pedig bocsánatot kér :).

Szerintem mondd el neki, hogy téged nagyon zavar .... . :/ Engem is mindig elfelejtett és ez volt a legrosszabb érzés

2014. dec. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már un téged... Ennyi. Unja ezt a dolgot.
2014. dec. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2,5 év ilyen fiatalkorban nagyon hosszú
2014. dec. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Esküszöm mintha az én barátomról írtad volna le a dolgokat xD Annyi különbséggel, hogy az enyém már nem is hajlandó hozzánk jönni, és kamuzza, hogy egyedül van otthon. Aztán megtudtam, hogy ha velem kell menni vhova akkor nem ér rá, a haverokkal bárhova bármikor. Nekem az enyémből elegem van, viszont ő nem nagyon mondja azt se h szeret. Szerintem a te esetedben lehet h a barátodnak van egy ilyen alaptermészete, bár ezt te tudod, hogy mindig ilyen volt-e vagy mostanában kezdődtek a gondok. Mindenképpen figyeld a jeleket, ha ennél durvább dolgai lesznek, és totál háttérbe sorít, akkor beszélj vele!
2014. dec. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!