Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit vegyek neki karácsonyra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek neki karácsonyra?

Figyelt kérdés

Már az évek alatt mindenféle ajándékot kilőttem.

Nincs kedvenc focicsapata, nincs hobbyja. Nem tudom mit vehetnék neki. Külföldön dolgozik, gondoltam ezzel kapcsolatban valami praktikusat veszek neki, de nem jutott eszembe semmi!

Bárkinek bármi ötlete van, írjon!

"Nem ismered a pasid eléggé" írkálás nem érdekel, mert ismerem, csak már kifogytam az évek alatt az ötletekből, extra kívánsága amit még nem kapott volna nincs!



2014. dec. 12. 00:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Plüssmell
2014. dec. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 opened paradise ***** válasza:

Két tükörpontyot a kádba.

Sose kapott,praktikus,pipa és pipa.

2014. dec. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de egyik sem megfelelő! :)
2014. dec. 12. 00:14
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi idős, meg hogy mennyit szánsz rá.

- fülhallgató, pc játék, elektromos borotva, notebook alátét (olyan hűtős), kávéfőző

- parfüm, kesztyű, ing, pulcsi, nyakkendő, póló - akár vicces, zenekaros, vagy valami egyedi, esetleg karkötő, nyaklánc, óra, ha hord ilyeneket

- praktikus és unalmas kat. : puha pléd, ágynemű, teáskanna, pohárkészlet a kedvenc italához, vagy ha esetleg főz, akkor arra valami, szokásos tusoló, arcszesz, meg mindenféle kozmetikumok.

Hirtelen ennyi jutott az eszembe :)

2014. dec. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagyon szépen köszönöm! :D ezek közül 1-2 tetszik! :) :)
2014. dec. 12. 00:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Én most vettem neki ezüst nyakláncot, aminek a 2 széle aranyozott és csodaszép férfinyaklánc, annyira nem is volt durva ára :) Vegyél neki olyan dolgot, ami hasznos és szüksége van. Pl. márkásabb póló, nadrág, munkásruha... amit dolgozik, ahhoz kapcsolódót is vehetsz :) Nekem a szüleim vettek porszívót tavaly (hagy dolgozzak) :D De jól jött, mert a régi már döglődött :) A családunkban már mindenki megbeszéli a másikkal, hogy mit szeretne. Nem szeretnénk egy huszadik plüsst, ami porfogóként funkcionálna vagy egy szobrot, amit kiteszel az asztalra... vagy egy századik gravírozott tollat... fölösleges! :)
2014. dec. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Már mondta hogy mit szeretne, de még szeretnék venni neki valamit mellé... :)
2014. dec. 12. 11:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Olyan kis apróság is elég, ami hozzád köti... Egy neveddel ellátott valami, vagy ilyesmik...
2014. dec. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A parfüm is jó...
2014. dec. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!