Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ajándékot vegyek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot vegyek a páromnak karácsonyra? Semmi ötletem sincs.

Figyelt kérdés

Az a problémàm hogy már nem tudom eldönteni minek örülne. 22éves szòval már nem tinifiù. A parfümös-tusfürdős-ruhás kombináciòt már lelőttem és már bem tudom hogy minek örülne. Kérdeztem tőle is a szokásos válasz jött rá: nem kell semmi.

Szòval ha lenne ötletetek megköszönném a tanácsokat! :)


19L


2014. dec. 9. 10:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
vegyél neki olyat amiről te jutsz eszébe...vagy valami közös emlék...nem muszáj olyan, hogy te legyél rajta...lehet akármilyen olyan jelkép amiről egyből az jut eszébe...te jobban ismered mint mi :)
2014. dec. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy szép könyvet.
2014. dec. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Keszitsd el neki a "Ki megy el a vegen" cimu tarsasjatekot. Baratnom orult neki, mikor ezt kapta tolem :D
2014. dec. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Te tudod a hoobiait.Azokhoz kapcsolódó ajándékok mindig hasznosak


Esetleg magad is készíthetsz valamit,ha ügyes vagy az ilyesmikben


Vagy megkérdezed valakilyét (aki tud titkot tartani!) hogy minek örülne igazán :)


Mindenki vágyik valami szépre karácsonyra a szíve mélyén,még akkor is,ha azt mondja nem kell semmi :)

2014. dec. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
18%
Faszt vegyél neki
2014. dec. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Tényleg nem akarlak megbántani, de ez a kérdés mi a penészt keres itt? Attól még, hogy a fiúdnak szóló ajándékról szól, ez egyáltalán nem Szerelem, szex, párkapcsolat témakör.


Majd én is megkérdezem itt, hogy a csajomnak miért hullik annyira a haja, pedig már mindent megpróbált.

2014. dec. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
#6 Valószínűleg miattad. :)
2014. dec. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk ugy mukodik, hogy megbeszelunk egy osszeget, hogy max. olyan erteku lehet az ajandek, es mind a ketten irunk kivansaglistat.. sok aprosagnak is lehet orulni..pl. en szerettem volna olyan kis etelhordozos dobozt ami tobb fakkos..tudom gyerekeknek van, vagy egy konyvet aminek megadom a cimet,szerzojet, mert azert akarmilyen konyvnek nem orulnek.. ugy uljetek le es ird meg te is a kivansaglistatad es o is es kezdjetek el beszerezni kinek mi kell.
2014. dec. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Kispárna.

Lehet ilyen memória habosat kapni. Az tök jó a gerincnek.

Egyik fiú haveromnak versenyautós kispárnát vettünk szülinapjára (24). Örült neki.


Én mondjuk egy láva lámpának örülnék.

2014. dec. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Análvibrátor
2014. dec. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!