Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a baratomnak karacsonyra?

Figyelt kérdés
Valaki segitsen! Nem tudom mit vegyek a baratomnak karacsonyra . gondoltam fenykepkeretre es abba fenykepet illetve a keretre graviroztatni. Szerintetek egy 18eves fiunak tetszene? Vagy valami mas otlet?

2014. dec. 8. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Most komolyan karácsonyig minden nap meg fogjátok kérdezni legalább 20x? Van ezer ilyen kérdés, olvasd vissza. Nem akarok bunkó lenni, de már rohadtul idegesítő.
2014. dec. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit szeret csinálni?
2014. dec. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Focizni. Kedvenc csapata az ujpest. Vadaszni.motorozni
2014. dec. 8. 23:17
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha ute szurkolo akkor vehetsz neki mezt, amit meg ala is irathatsz a jatekosokkal.

En orulnek egy jatekosok altal dedikalt meznek, csak az diosgyori legyen ^^

2014. dec. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az otlet az jo. Csak nincs annyannyi penzem amennyibe kerulhet.:/
2014. dec. 9. 12:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor vehetsz akar salat, bogret, torolkozot, stb. De nezz szet itt:


[link]

2014. dec. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

[link]

én ilyet csinálok, vettem még hozzá parfümöt egy cuki plüsst vicces tasakot amin idézet van, meg egy rövid videót csináltam még, amin felidézem a közös emlékeinket. ÉÉÉÉÉs asszem ennyi lesz :)

2014. dec. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!