Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon csúnyán dobott a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnyán dobott a srác egyik napról a másikra, én pedig egy hónapra rá (nagyon úgy tűnik) hogy össze fogok jönni a haverjával. Mi lehet erre az exem reakciója? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
nem azért csináltam hogy "bosszút álljak" és megmutassam hogy találok mást is vagy ilyesmi. csak elkezdtünk beszélgetni és megtaláltuk a közös hangot

2014. dec. 12. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hat nem szep dolog a reszedrol..en kiakadnek nagyon az biztos
2014. dec. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

ha a srácnál tabu a haver exe akkor nem fog összejönni...

nem ismerjük az exed nem tudjuk mit reagál


én a srác helyében nem jönnék össze veled

2014. dec. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Szakítás után azt csinálsz amit akarsz és azzal jössz össze akivel akarsz. Főleg, ha az exed dobott ki, akkor csak ne reklamáljon, hogy van élet utána is.
2014. dec. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a srác azt mondta h egyáltalán nem zavarja h jártam a haverjával...
2014. dec. 13. 15:35
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
A kutyát se érdekli az exek véleménye. Ők a múlt. Egyetlen dolog miatt nem ajánlom az ex haverját: fiúk közt előfordul, hogy haveri körben eltúlozzák, ami intim környezetben történt. Hú, így leszopott, így dugtam seggbe, stb. Ettől aztán az új fiúnak is meglesznek az elvárásai veled szemben.
2014. dec. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az előző sráccal 3 hétig jártam ezért nem szexeltünk... egyébként szűz a srác
2014. dec. 13. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!