Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Udvarolt egy srác, én meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Udvarolt egy srác, én meg összejöttem egy haverjával, akivel szintén régóta megvolt köztünk a feszültség. Mit mondjak az első srácnak? Vele is volt, hogy kavartam, akkor eléggé beleélte magát.

Figyelt kérdés
Ami a "legjobb" az egészben, hogy egy koliban lakunk mindhárman, és eléggé közel is egymáshoz. Nem tudom, hogy a két fiú tud-e egymásról, de mondjuk gyanítom igen. (nekem legalábbis úgy tűnik, itt mindenki tud mindenkinek a kavarásáról) Tartozom valami magyarázattal az első srácnak? Igazából korábban megmondtam neki többször is, hogy nem akarok tőle semmit, de azt is mondtam, hogy nem akarok kapcsolatot egyáltalán, most meg mégis összejövök a haverjával, ez elég furán jöhet ki...

2014. jún. 2. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ez van, legrosszabb esetben ha elég tökös az első faszi akkor már nem lesznek barátok ezek után, de ha egy pipogya tetű akkor nem változik semmi
2014. jún. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem tartozol. jó, hogy megmondtad neki, hogy őt nem akarod. a többi magánügy.
2014. jún. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
lelkiismeretfurdalásod azért lehet egy minimális :) az 1# választ nem értem, most azért lenne tökös ha elvesztené egy barátját egy ilyen apróság miatt? lehet, h szarul esett neki, de kiheveri és egy lány miatt nem kell összeveszni sztem a barátokkal :D
2014. jún. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!