Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 18-19 éves fiúk lányok. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-19 éves fiúk lányok. Ti milyen gyakran szeretkeztek a párotokkal?

Figyelt kérdés
És csak olyankor ha nincs otthon senki? Vagy ez nem lényeges?

2014. dec. 12. 15:31
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Több oka is van. Pl: Barátnőméknél nem lehet mert ott van anyukája két szobával arrébb és bármikor benyithat. Barátnőm el sem meri mondani neki, hogy lefeküdtünk. Hozzánk meg barátnőm ritkán jön. Másik ok szerintem, bár ezt barátnőm nem mondta, hogy kevésszer volt orgazmusa. Nem tudom, hogy az én hibám -e. Én sok mindent megpróbáltam, de inkább barátnőm miatt lehet, nem tud ellazulni soha, neki az volt a lényeg a szexben hogy nekem jó legyen... Meg ő most végzős a suliban és most még kevesebbet találkozunk.
2014. dec. 12. 16:04
 22/29 anonim ***** válasza:

Es mert nem megy hozzatok? Azt mondtad h kevesebbet megy, demiert? Am egyszerubb lenne, ha megmondana a szuleinek szerintem, nem titkolozhattok orokke.

Vagy koltozzetek össze:D

2014. dec. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Azért mert fontosabb neki a tanulás mint én. :) Ez mindig így volt. Nem tudom miért nem mondja el. Pedig mondtam már neki hogy el kéne. Barátnőm hamarosan elmegy egyetemre, több száz kilométerre, úgyhogy azt hiszem itt a vége lassan.
2014. dec. 12. 16:13
 24/29 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


Értem. Kezdem úgy érezni hogy akkor nálunk valami nincs rendben.



Hát kezdheted is. Mi 50 éves korunkig minden nap dugtunk. Mostanában sajnos ritkulnak az alkalmak, heti 1 jó, ha összejön.

Ami pedig a barátnőd orgazmushiányát illeti, nyugodtan barátkozz meg a gondolattal, hogy az bizony a te sarad. Tanuld ki az erogén zónákat, legyél türelmes, és játssz a nő testén mint egy becses hangszeren. A szex nem az ágyban kezdődik! Még hogy nem tud ellazulni! Vajon miért nem? Mert nem tudod megadni azt a fajta biztonságot, ami mellett el tudja engedni magát. Könnyű mindent a nőre fogni.

2014. dec. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Hallod semmit nem tudsz.... Rengeteg előjáték szokott lenni, sok mindennel megpróbálkoztam, de ő az aki siettetni szokta. Hiába próbálom húzni az időt, vagy őt, nem szokta hagyni, lényeg az szokott lenni hogy legyünk túl rajta.
2014. dec. 12. 16:20
 26/29 anonim ***** válasza:

erre az az egyetlen megoldás hogy megbeszélitek miért is van ez, mert ez ebben a korban egyenlő a semmivel, vannak akik ritkábban kívánják, ez is lehet, lehet az orgazmus hiány is az oka, de akkor meg gyakorolni kell...

amúgy a 24-es hozzászólással ne foglalkozz :D

lehet hogy nem csinálsz mindent tökéletesen, de nem az a megoldás hogy nincs szex, meg amúgy a mostani barátnőmmel hasonló volt az első 1-2 hónapba, mármint az orgazmust illetően, de ő félénk volt, pár hónap után elkezdte elengedni magát, és egyre jobban sikerült neki, hát most nem megyek bele hogy hány orgazmusa van már egy alkalommal, és félénk lánynál a ritkább találkozások is ronthatnak ezen, mert egy hónapos kihagyás után az én barátnőmön is látszik hogy még félénkebb először, szóval van aki ilyen, egy kis romantika, kedveskedés, teremtsd meg a helyzetet, akár is bor, ami szintén ellazítja, és nem muszáj megállni az egy pohárnál ha ekkora a gond, mert utána lehet el tud lazulni és ha akkor meg van orgazmusa akkor máris megvan a probléma

szóval a főbb pontok: megbeszélés, romantika, kedveskedés

bocsi ez hosszú lett :D egy kalappal

2014. dec. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Hát a boros megoldást próbáltam már, csak pezsgővel. :) De hiába... Akkor meg az volt a baja, hogy nincs kedve inni. Akármit próbálok, valahogy soha nincs kedve hozzá valami miatt, vagy valami miatt nem akar.
2014. dec. 12. 16:38
 28/29 anonim ***** válasza:

a rossz hír az, hogy ha kívánna akkor nem ellenkezne, mármint kívánni kívánhat, csak valahogy a hangulata nincs meg hozzá, mert azért a legtöbb lány nem úgy működik mint mi, hogy gondolsz egyet aztán már csinálnád is

nem irigyellek, viszont tiszteletre méltó amit csinálsz, sok kanos gyerek már nem lenne vele, szóval látszik hogy szereted, és így csak a megbeszélés marad szerintem, üljetek le, mond el mi zavar:)

2014. dec. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló a helyzet, mi 18-18 és havi 1 vagy 2, de sose több :( én vagyok a lány, és nekem sincs sose közben (tudom miért) és nekem is az a fontos, hogy a páromnak jó legyen és ennyi.

ha akarsz, írj privit, adhatok tanácsot az ilyen női lélekhez. :)

2014. dec. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!