Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már veletek hogy érzelmek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek hogy érzelmek nélkül voltatok féltékenyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ahogy mondtam, van egy srác a suliban, akinek a tesója a legjobb barátnőm. Nagyon jó barátok vagyunk, de ha meglátom hogy megölel egy lányt frászt kapok. Egyszerűen belebolondulok ha arra gondolok hogy valaki mást szeret nem engem, és sokszor gondolok arra hogy milyen lenne ha megcsókolna, de nem vagyok belé szerelmes. Mégis olyan... és nem csak azért mert barátok vagyunk, hisz van más fiú barátom is, de velük nem érzek ilyet. Volt már veletek is ilyen? Tudnátok tanácsot adni abban hogy mit kéne tennem? :(

2014. dec. 12. 16:41
 1/9 anonim válasza:
Nekem is volt egy hasonló helyzetem...a bátyám egyik haverja volt az egyik legjobb barátom...nagyon szerettem, de nem voltam belé szerelmes, azt sem tudtam elképzelni h megcsókoljon...amikor pedig arról mesélt, hogy alakul valami egy lánnyal akkor kicsit féltékeny lettem én is. Volt, h egy ideig azt hittem h bejön, de amikor elmondta h régóta belém van zúgva rájöttem h én nem úgy szeretem. Összetörtem a szívét és azóta se nagyon beszélünk. Hiányzik. Elrontottam. Szóval ha megfogadod a tanácsomat, akkor nem lépsz az ügyben, hanem hagyod h minden menjen magától.
2014. dec. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) nem is akarok nagyon lépni, mert félek hogy amilyen hülye vagyok mindent elromtok :P csak kíváncsi voltam hogy egyedül vagyok e ezzel, vagy vannak sorstársaim, és ha igen ők mit tesznek az ilyen esetekben :)
2014. dec. 12. 16:53
 3/9 anonim ***** válasza:

A féltékenység már önmagában egy érzelem (Oké, tudom, nem így értetted, de muszáj volt, ne haragudj) :)

Szerintem arról lehet szó, hogy nem azért vagy féltékeny, mert szerelmes vagy belé, hanem mert félsz, hogy ha összejön valakivel, akkor kevesebb ideje jut majd a barátságotokra. Hogy a többi barátoddal kapcsolatban miért nem érzel így, azt nem tudom, nem lehet, hogy ővele kicsivel bizalmasabb kapcsolatban vagy, vagy valami más miatt olyasmit nyújt a barátságotok, amit a többi fiúbarátod nem?

2014. dec. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 KTIBOR81 válasza:
A leg egyszerubb ha veletlenul akaratlanul es ártatlanul ha kettesben vagytok gyorsan at ölelés es egy rovi vsokot adsz neki aztán bocsánatot kérsz es megmondod hogy nem tudod de csak ugy érezted hogy meg kell tenned aztán meglátod mi lessz ha nem ellenkezik akkor fojtatod hatha bejön. Erdemes megprobalnid nincs mit veszitened. Az érzéseid azokat nem ismered fel mert ezek szerint nagyon fiatal vagy de ez a féltékenység es az ember akkor féltékeny ha szeret valakit igazan. Egyszerüen szerelmes vagy csak meg nem tudod. Hajraaaaaaaa!!!!!!!! Irj ha megtörtént a csoda
2014. dec. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4- es valaszoloval tokeletesen egyetertek.Volt egy srac aki nem tetszett egyaltalan, de akarhanyszor beszelt egy kolleganommel feltekeny lettem, aztan megmagyaraztam magamnak, h nem is vagyok feltekeny.


Par honap elteltevel eszrevettem a sracot mint pasit es akkor dobbentem ra, hogy en mar x ideje tudatalatt szerettem, csak nem akartam magamnak bevallani, mert ezer egy egy ok miatt nem tetszett es nem is akartam, hogy tetsszen.


A vegen persze osszejottunk a sraccal:-)

2014. dec. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy érzelem, :D de ez valahogy más, nem olyan hogy zavarna, hanem az hogy nem engem ölel, viszont nem szeretem őt..
2014. dec. 12. 17:04
 7/9 A kérdező kommentje:
És nem volt furcsa az hogy barátok voltatok előtte, és mindent tudtok egymásról??? Még mindig együtt vagytok? (5. válaszadó :) )
2014. dec. 12. 17:08
 8/9 anonim ***** válasza:

5-os vagyok:-) De nagyon fura volt mondjuk mincsak haverok voltunk, sokat beszelgettunk meg rohogtunk szoval eleg furcsa volt, h a srac atkerult a "bena pasi csak haver" dobozbol a "huuuu imadom ot" dobozba:-)


Igen ez azota is tart es szerintem ez mindig tartani is fog mert nagyon szeretjuk egymast es kotodunk egymashoz:-)

2014. dec. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok :) köszi a tanácsot :)
2014. dec. 12. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!