Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akiknek külföldi a párjuk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek külföldi a párjuk, sosem voltatok féltékenyek az olyan nemzetiségű nőkre/férfiakra, mint a párotok?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt a barátommal, közös nyelvünk egyikünknek sem az anyanyelve, hanem az országé, ahol élünk. Ebből nincs is probléma, már el is kezdtem tanulni a nyelvét, de csak hobbi szinten. Most megismert egy lányt az egyetemen, aki szintén az ő országából jött és nagyon megörült a páromnak, h egy az anyanyelvük, és kért tőle segítséget, mert új a városban. Engem ez nagyon bosszant, pedig soha nem voltam még féltékeny azelőtt. Félek, h a barátom rájön, h mennyivel praktikusabb a "maga fajtájából" választani, akit a szülei, barátai is értenek. Egyébként normális európai mindenki a történetben.

Szerintetek is hülyeség ez igaz? H győzzem le ezt a félelmemet?


2014. febr. 19. 22:16
 1/7 Jégtánc ***** válasza:
100%
Eddig is megtehette volna.Veled van együtt mert téged szeret.Miért kell mindenhol rémeket látni?
2014. febr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség! Fogd fel úgy, hogy pont te vagy a kuriózum. Honfitársat otthon is találhatott volna magának.
2014. febr. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Felsz hogy a baratod rajon hogy mennyivel praktikusabb a maga fajtajabol valasztani? Ezek szerint szerinted is praktikusabb, megsem ezt tetted.
2014. febr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de igazad van! Mindig is úyg gondoltam, h bár nem feltétlen praktikus, de meg van a maga szépsége és egzotikuma a kapcsolatunknak, másrészt azt leszámítva, h nem nagyon tud a családommal kommunikálni egymással olyan jól kijövünk, h csak ez érdekel. Erre nem is gondoltam. Remélem ő is így gondolja :)
2014. febr. 19. 22:47
 5/7 anonim ***** válasza:

nem, nem gondoltam sose ilyenre..és ö sem :D remélem. :D

ja, és igen, szerintem is hülyeség :)

2014. febr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk pont fordítva lett, megörült a sok szőke magyar lánynak (mint ahogy a honfitársai közül sokan).
2014. febr. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Frigg ***** válasza:

Nem mondhatnám. Férjem amerikai, de se ő, se a baráti körünk nincs túl jó véleménnyel az amerikai lányok többségéről. Még mondta is, milyen jó, hogy én európai vagyok, sokkal másabb a gondolkodásmódom és a hozzáállásom a dolgokhoz. Az (kb. egyetlen dolog) frusztrál, hogy az angolom nincs még felsőfok szintjén, és néha nem tudom magam úgy kifejezni, ahogy szeretném. Persze van azért pár tipikusan "Amerikai Szépség" ismerőse, akikre még én is azt mondom, hogy ejha, de egy apróbb összezördülést kivéve még nem volt problémánk lányok miatt.


23/N

2014. febr. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!