Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik egyáltalán ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik egyáltalán ilyen kapcsolat, vagy ez csak 'máz'? Nem látok tisztán.

Figyelt kérdés

Barátnőm 2,5 éve összejött egy férfivel. Nem gondoltam volna, hogy eddig együtt lesznek. A férfi a mai napig csillógó szemmel néz a barátnőmre (és fordítva). Támogatják egymást, úgy tűnik, nagyon nagy az összhang és a szerelem. A férfi a csillagot is lehozná az égről a párjának. Sosem veszekedtek, nem voltak haragban, minden tökéletes.


Létezne ilyen, vagy a barátnőm nem mond el mindent? (elég nagy a korkülönbség köztük)



2014. dec. 12. 23:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"sosem veszekedtek, [...] minden tökéletes" - Amennyiben ezt ő mondogatja, akkor elgonolkodtató. Szerintem egy kapcsolat pont akkor tökéletes, hogy nem MINDEN tökéletes, mert ha 'az', akkor ott valami baj van, valaki nem őszinte. Ha soha nem veszekednek, az nem normális - nem szappanoperás-vázaaviálós veszekedésről beszélek -, a fontos, hogy hogy kezelik a felmerülő problémákat. Ha 'nincsenek problémák', akkor valami nagyobb baj van a háttérben, valaki nem őszinte. Szóval létezik 'ilyen', csak az nem olyan, mint gondolod.


Ezt leszögezve - és ennek megfelelően átértelmezve a 'tökéletes' kifejezést - igen, létezik olya(-n)/(-smi) kapcsolat is, amire valószínűleg te gondoltál kérdező.

2014. dec. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
pont attól*
2014. dec. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerencsések, h megtalálták egymást. Igen nagyon ritka az ilyen, de nem lehetetlen. Természetes, h náluk is lesznek/vannak völgyek, de a szeretet átsegíti őket....


Én az ellenkező példákban hemzsegek..... és el sem tudom mondani mennyire vágyom arra a kölcsönös szerelemre...

2014. dec. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!