Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúként szégyen sírni szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúként szégyen sírni szakítás után? 19/F

Figyelt kérdés
Tegnap szakítottunk barátnőmmel. Első kapcsolatom volt és ő volt az első akit igazán teljes szívemből szerettem. Egész nap próbáltam magam mással elfoglalni de közben leültem és csak bámultam magam elé mint valami bolond. Előző este alig aludtam. Kisgyerekkorom óta nem sírtam de most legszívesebben azt tenném. Dühös vagyok és óriási ürességet érzek és nem tudok mit kezdeni vele.

2014. dec. 12. 18:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt szokták mondani nem az, de nem szabad kimutatni az érzelmeket. Sírj de csak otthon egyedül a szobádban.
2014. dec. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Miért lenne szégyen sírni? Hisz a fiúk/férfiak is emberek, nekik is vannak érzéseik.

Ha jólesik sírd ki magad, megkönnyebbülsz és kicsit lehiggadsz.

Majd idővel jobb lesz, hidd el :)

2014. dec. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

miért lenne szégyen, csak ahogy az előttem levő mondta, ne mások előtt, mert egy síró férfi, hát na, ezt úgyis tudod...

a szobádban meg azt csinálsz amit akarsz, add ki magadból

2014. dec. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
inkább rúgjál be
2014. dec. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
+1 szavazat a részegségre
2014. dec. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

Semmi férfiatlan nincs abban, ha sírsz és remekül le tudod vezetni vele a stresszt.

A berúgás nem segít, ne ajánlgassátok már neki légyszi.


37/N

2014. dec. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
Berúgással is remekül le tudja vezetni a stresszt. Másra tényleg nem jó, de a sírás sem.
2014. dec. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ne tedd már fel újra meg újra a kérdést!


Ha sírsz hát sírsz, hülyegyerek..

2014. dec. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
az alkohol felnagyitja az erzeseket ergo azzal csak rosszabb lesz, sirj csak!
2014. dec. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Túl sok vámpírnaplókat néztél #9.
2014. dec. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!