Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szakitsak vele úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakitsak vele úgy hogy a legkevésbé bántsam meg?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt az első pasimmal.Nemtudom mi történt de én rájöttem hogy nem szeretem.Végig nagyon bizonytalan voltam és most nagyon tanácstalan vagyok.Az utóbbi napokban elkezdett idegesíteni és ráadásul annyit voltunk együtt hogy elfogyott a témánk.Nem is helyes annyira de az elején azt hittem hogy ez teljes mértékben nem számit mert a belső a lényeg és úgy tűnt hogy nagyon összeillünk.de azóta változtak a dolgok.most szakitani szeretnék vele mert nem szeretném tovább húzni ezt a dolgot de teljesen kezdő vagyok ebben a témában és nemtudom hogyan szakitsak vele.azt mindenképp elmondom neki hogy szeretem csak nem vagyok belé szerelmes és hogy nagyon sajnálom ezt az egészet és nagyon szemétnek érzem magam...de segítsetek kérlek mert nem szeretném megbántani mert nagyon szeret és teljesen kétségbe vagyok esve!!előre is köszönöm.

14/L



2014. dec. 13. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Ettől ne érezd rosszul magad...az élet ilyen. :) Nem lehetünk mindig és örökre azzal, aki belénk szerelmes. Vicces is lenne a világ.

22N

2014. dec. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Őszintén.

Ezeket mondd el neki.

2014. dec. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ne érezd magad rosszul :)

az élet megy tovább, nézd a szép oldalát!

adsz neki egy lehetőséget arra, hogy találjon olyat, aki imádni fogja :)

2014. dec. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

de nem kéne több dolgot mondjak neki?vagy hogy...ajj nemtudom!

reggel nagyon magabiztosan tudtam hogy szakitok vele...de mostanra ez a magabiztosság eltünt és próbálom előhalászni a jó élményeinket.pedig amikor élőben vele vagyok akkor nemérzem jól magam.ha tudom hogy nem jó vele miért ilyen nehéz?

2014. dec. 13. 19:01
 5/7 A kérdező kommentje:
de köszönöm a válaszokat ,sokat segitetek vele...kéne nekem egy kis önbizalom
2014. dec. 13. 19:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, a legjobb szakítás, amikor TELJESEN őszinte vagy, amikor mindent megmagyarázol neki, mi miért történt, hogy neki NE KELLJEN a saját fantáziájára hagyatkozni a megválaszolatlan kérdésekre, mert a spekulálásnál és a miértnél kezdődik a szenvedés :)
2014. dec. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sehogy
2014. dec. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!