Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szakítsak úgy a barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak úgy a barátommal, hogy a lehető legkevésbé bántsam meg?

Figyelt kérdés

Szeret engem, én nagyon kedvelem, de ha együtt vagyunk, SEMMIRŐL nem tudunk beszélgetni. A barátait utálom, ő az enyémeket, semmi társasági programot nem tudunk csinálni. Majdnem hogy egymás ellentettjei vagyunk. Eldöntöttem, hogy ma szakítani fogok vele, de nem tudom, hogy fogalmazzam meg, amit mondani akarok. Őszintének kell lennem, de megbántani sem akarom.

Van egy másik srác, aki udvarol nekem, úgy érzem, vele összeillenénk. Rengeteget beszélgetünk (közös ismerősök által szoktunk találkozni,vagy msn), és nagyon jól kijövünk. Szerintetek a mostani barátomnak tudnia kellene erről a srácról? Mármint hogy majdnem "miatta" szakítunk?


2009. ápr. 5. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne említsd meg a srácot!!! Mert akkor beszűkül a látóköre azonnal, és nem rátok figyel úgymond, meg a te mondandódra, hanem a srácot kezdi azonnal hibáztatni. Ez meg rossznak a kezdete...
2009. ápr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, a szakítás indokolt. Először is, a lényeg, hogy ne az ő lakásába történjen a beszélgetés. Mondd el neki, hogy úgy érzed, nem vagytok egy hullámhosszon, nem illetek össze, és jobb lenne külön. A másik srácot nem szabad megemlíteni, ne tudja, hogy valaki tetszik.
2009. ápr. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A válasz a kérdésedben van..."Szeret engem, én nagyon kedvelem" tehát nem szereted...mindegy a másik srác, mindegy a báráti körötök, ha lenne szerelem...ezek nem lennének fontosak, csak ti egymásnak. Szóval szerintem ne keress ilyen és ehhez hasonló ürügyeket, hanem mondd meg neki őszintén, hogy te nem szereted...szar lesz, de korrekt. Nem tudnál úgy szakítani, egy olyan emberrel, aki szeret, hogy ne bántsd meg! Ezért annyit megérdemel, hogy őszinte légy hozzá...
2009. ápr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod nem megbántani.
2009. ápr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szakításhoz hozzátartozik hogy megbántod ! Ezt nem lehet ennélkül elintézni !
2009. ápr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:( Tudom...:(
2009. ápr. 5. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!