Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet esélyem ennél a lánynál?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki mellesleg az osztály társam és nagyon szerelmes vagyok belé. Sajnos túl félénk és visszahúuódó vagyok, hogy csak úgy oda álljak elé, és elmondjam neki, mit érzek iránta, éppen ezért azon gondolkodtam, hogy egy szerelmes levelet írok neki. Még ahhoz is túl visszahúzódó és félénk vagyok, hogy oda mennyek és beszélgessek vele. Nagyon könnyen ideges leszek, ha vele beszélgetek és nem is akarok túl nyomulósnak tűnni. Ebből adódóan csak facebook-on beszélgetek vele, és ott próbálok a lehető legkedvesebb lenni hozzá. Suliban mindig két másik sráccal beszélget, és látszik rajta, hogy kedveli ezt a két srácot, keresi a társaságukat meg ilyenek. Amikor meg próbálok beszélgetni vele, akkor meg mindig közömbös és nyomkodja a telefonját, de mikor a két sráccal beszélget, mindig elrakja a telefonját. Facebook-on is többnyire csak ilyen egykét szavas és vagy tőmondatokkal válaszolgat. Amikor meg hosszasan beszélgetünk, az azért van, mert segítek neki a matekot megértettni, és olyankor próbálok vele másról is beszélgetni, de mindig visszatér a matekra. Bár így, ahogy írom ezt a kérdést, még nekem is úgy tűnik, hogy csak a matekhoz kellek neki, de azt meg én ajánlottam fel neki, hogy segítek benne, szóval nem akarok egyik napról a másikra csak annyit mondani neki, hogy oldd meg magad. Előszokott fordulni, hogy összenézünk és akkor rámmosolyog, meg párszor az is előfordul, hogy jól elbeszélgetünk, de túlnyomó többségében csak tőmondatokkal válaszol. Az agyam azt hiteti el velem, hogy csak kihasznál, de ugyanakkor valamiért szeretem őt. Egyik napról a másikra változik a kedvem, egyszer jókedvem van, máskor meg tök szarul érzem magamat, mert látom beszélgetni azzal a két sráccal. Egyik nap még azt a szerelmes levelet is szívesen átadnám neki, másnap meg már nem, majd pár nap múlva megint, de aztán megint nem és így tovább... Teljesen az őrületbe kerget ez az egész. Szerintetek próbáljak meg tovább lépni, vagy még lehet nála esélyem? 18F

2014. dec. 13. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem, sajnos ez már nem a szerelmes levelek ideje! :( Ahogy leírtad, nem igazán viszonozza az érzéseidet, inkább csak kedves veled, mert segít! Nem kell bunkónak lenni, egyszerűen simán ne keresd meg, de ha kér segítséget, akkor segíts neki. Egy idő után vagy elkezd ő megkeresni téged, rád írni, és próbálkozni fenntartani a beszélgetést, vagy nem, és akkor nem is nagyon éri meg az idődet fecsérelni. :)


Nem mellesleg az osztályos kapcsolatok nem szoktak jól elsűlni, szóval lehet jobb is így :)

2014. dec. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy több önbizalmad legyen, keress olyan barátokat, akik elfogadóak, és őszinték veled. Próbálj meg sokat olvasni, mindenféle témában, olvass újságot és hírportálokat, minél tájékozottabb vagy, annál könnyebben tudsz a lány érdeklődési körében témát feldobni. Ha bármi segítség kell még neked, akkor írjál nyugodtan privátot, és szívesen segítek :) (1. voltam)
2014. dec. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Eleinte szinte minden nap próbáltam vele beszélgetni, aztán már csak pár naponta. Mikor mondjuk nincs suliban, mert beteg (sűrűn betegedik meg), és leírom neki a leckét, meg ilyenek. Ritkán szokott rám írni elsőnek, akkor is inkább a matek miatt... Amúgy ez a félénkség meg visszahúzódottság még anno az általánosból ered. 8 éven át szinte minden osztály társam szinte minden nap b**zogatott, kicseszett velem, csúfolt stb. Itt középsuliban, aminek már a negyedik évét kezdtem el, mondhatni senkivel sem vagyok rosszban, és ez szerintem meg is látszódott a személyiségemen, de még hosszú út kell ahhoz, hogy normálisan legyen önbizalmam. Ezt pedig megfogadom, hogy sok témában legyek olvasottabb. Köszönöm a választ! :)
2014. dec. 13. 19:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor sajnos a választ te is tudod, de nem is érdemes emiatt bánkódni. Biztos aranyos lány, de van és lesz rengeteg más aranyos lány, akivel mondjuk azonos az érdeklődési körötök, és leszel olyan fontos neki, hogy megkeressen. Sajnos amíg nincsen minimális testi vonzalom se, nincs semmi esély egy kapcsolatra, 10ből 1szer maximum, ha valaki valakinek csupán a személyiségébe esik bele.
2014. dec. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne írj neki szerelmeslevelet, mert minimum szánalmas, de akár félelmetes is tud lenni egy csajnak, ha rögtön ilyen mélyen elkezded bombázni az érzelmeiddel.


A sikerességhez az első lépés az, hogy reálisan érezhesd jónak magadat azokhoz a szintű csajokhoz, akiket ismerkedésnél számításba veszel. Ez akkor a legkönnyebb, ha egy apró fokkal jobb vagy a megcélzott csajnál. Ha meg magasabb szinted célzol meg, akkor fejlődj. Ha te vagy a jobb, akkor is első lépésben ne rögtön azzal támadt le, hogy szerelmes vagy belé, csak férfiú nyíltsággal kezd el előbb belső, majd külső tulajdonságait dicsérni. Ha egy csaj erre jól reagál, akkor meg nyíltan vállald fel, hogy tetszik neked, hívjad randizni. Tehát röviden az első lépés, hogy tököket kell növesztened.

2014. dec. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor így már máris jobban megtudom érteni, hogy miért nem lett semmi... Van rajtam pár kiló plusz. Sajnos leghamarabb nyártól tudnék bármit is tenni ellene, amire már gondoltam is, de kemény lesz a második félévem a suliban. Köszönöm a választ!
2014. dec. 13. 19:59
 7/9 A kérdező kommentje:
Eleinte próbáltam dicsérgetni meg ilyenek. Lehet, hogy hülyeség amit csinálok, gondolok, de nem akarom ilyen módon gondolkodni, hogy beosztogatni szintekre, hogy ki milyen. Lehet, hogy majd egyszer máshogy fogom gondolni, de most ezt gondolom. De köszönöm a választ!
2014. dec. 13. 20:04
 8/9 anonim ***** válasza:

Nézd, ha annyi akaraterő nincs benned, hogy napi 1 órát rászánj arra, hogy formába hozd magad, akkor túl sok jóra ne számíts az életben.


Lásd be reálisan, hogy 18 évesen a legegyszerűbb vonzó külsővel magabiztosnak lenni, és hatni egy csajra.

2014. dec. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem felvágásból, de idén lesz két emelt érettségim, egy nyelvvizsgám és egy ilyen kisérettségim töriből, irodalomból, nyelvtanból és matekból, mert mittudomén miért, jövőre meg remélhetően csak az alap tantárgyakból lesz a rendes. És magamat ismerve fáradtan nem tudok tanulni és tanulás után meg edzeni, mert mindent elfelejtek, amit meg tanultam.
2014. dec. 13. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!