Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van esélyem ennél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem ennél a lánynál, vagy csak barátként tekint rám?

Figyelt kérdés
Egy gyönyörű, szemüveges velem egyidős alacsony cuki lányról van szó. Nagyon félénk, a barátain kívül nem beszélget senkivel.Kkb az egyetlen fiú barátja vagyok. Már négy éve ismerjük egymást, de körülbelül tavasz vége óta vagyunk jóban, találkozgattunk már párszor, de kettesben még sohasem (A legkevesebben akkor voltunk amikor voltam én+ő és a barátnője.). Körülbelül annyit beszélget velem, mint a barátnőivel, több dologban nyitott felém is. A szünetekben sokszor marad mellettem, azonban ha a barátnői hívják akkor rögtön velük megy, persze mond egy „bocsit“ és befejezi az épp aktuális témát. Vele ülök jelenleg is, úgy tűnik, hogy jól elbeszélgetünk, hasonló a zenei ízlésünk, több sorozatot szeretünk mindketten és van miről beszélgetnünk. Szerintetek barátként tekint rám, vagy egy kicsit több?
2014. nov. 21. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ilyeneknél azt javaslom, hogy mindenkire menj rá és mmegtudod, mert a jelek olvasása csak spekuláció
2014. nov. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem barátként tekint rád.
2014. nov. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sokat segítene a helyzet felderítésében,ha elé állnál,és elhívnád egy randira kettesben.Ennél egyértelműbb tetszészkinyilvánítás nem is kell.Ha ezt nem utasítja vissza,biztos,hogy bejössz neki.Viszont míg ezt nem léped meg,addig nem jutsz előrébb,ezt most mondom.
2014. nov. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!