Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a valóságalapja a szűk/tág...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Shiroku kérdése:

Mi a valóságalapja a szűk/tág pupilla jelentősségének?

Figyelt kérdés
Hallottam illetve olvastam, hogy a szexuális vonzalom, valamint az általános "tetszés" jele az, hogy kitágul a pupillád, ha olyan személyre nézel, akit kedvelsz. Ez az esetemben igaz: tudom, hogy tágak lesznek a pupilláim, amikor a barátomra nézek. Viszont az övéi mindig szűkek. Ugyanakkor nem kételkedek benne, mert rengeteg dolgot megtesz értem, amit nem tenne meg ember, ha nem kedvelne legalább minimálisan. Csupán érdekel, hogy miért van ez? Mennyi a valósága és a jelentőssége ennek?

#szerelem #pupilla #szűk pupilla
2014. dec. 15. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:

lehet sokat kokszol aztán azért szűkek mindig

.

.

.

bullshit

2014. dec. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Júj drága...ez nagyon..nagyon összetett dolog :D

Ha nagyon szeretnéd, írj egy privátot, ahol ma, legkésőbb holnapra nagy vonalakban levázolom az általános "jelentését"

2014. dec. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A helyzet az, hogy attól függ a pupillád mérete, hogy mennyi fény van, ami a szemedbe "süt". Ha túl sok, összeszűkül, hogy ne vakulj meg, ha túl kevés, akkor meg kitágul, hogy minél jobban láss.
2014. dec. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha ez igaz, akkor én elég sok minden(ki)hez vonzódom....
2014. dec. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!