Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kontaktlencse viselése hatással van a pupilla tágságára?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert azt olvastam, hogy ha valaki érdeklődik a másik iránt, akkor tágabbak a pupillái, de ez ugyan ugy van azoknál is akik kontaktlencsét viselnek?
2010. jún. 26. 19:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Ha bekenni kokainnal és úgy teszi fel, akkor igen.
2010. jún. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Komoylan kérdeztem...
2010. jún. 26. 19:09
 3/11 anonim ***** válasza:
kontaktlencsének köze nincs a pupilla tágasságához. hacsak nincs átitatva mondjuk atropinnal meg társaival:P
2010. jún. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
kontaklencse hogyanis kerül a szerelem szex kategoriába?
2010. jún. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Alá irtam a magyarázatot... abban megtalálod a kérdésedre a választ..
2010. jún. 26. 19:27
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem is van és nem semmi köze hozzá (vagy legalábbis még nem vettem észre/nem jegyezték meg)
2010. jún. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én is hordok, de szerintem sincs igazán köze hozzá. Színes lencsénél lehet, mert ott ugye a közepe átlátszó, a széle színes, és szerintem a színes részig nem tágul a pupilla, mert zavarná, hogy van előtte valami. Én legalábbis ezt vettem észre, bár tény, hogy nem nagyon szoktam nézegetni :) Javítsatok ki, ha tévedek.
2010. júl. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

A testbeszéd enciklopédiája című könyvben olvasható, hogy a pupilla tágul, ha az illető társaságában jól érzed magad (persze a fényviszonyok is beleszólnak) valamint összeszűkül ha az illető ellenszenves vagy a hangulat kissé dermedt.


A pupilla tágultsága függ attól is hogy messzire vagy távolra fókuszálsz, azt hiszem ha közelre, akkor tágul, de hülyeséget nem akarok írni. Így is lehet az egész hülyeség. A kontakt lencse szerintem nem befolyásolja. Esetleg dereng, hogy a lötty, amiben a lencse van, az talán tágítja picit, de csak kis időre, percekre.

2010. júl. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, mert amikor a szemembe néz, oylan a pupillája, mint a Shrekben a cicáé:D
2010. júl. 2. 12:20
 10/11 anonim válasza:
Nah ezt a kérdést én is fel szerettem volna tenni, ugyanis mióta kontaktlencsét viselek csomóan mondják, hogy milyen tágak a pupilláim. Persze lehet, hogy eddig is tágak voltak, csak szemüvegben annyira nem feltűnő... :)
2010. júl. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!