Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? (Bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Tehát: 19 éves vagyok a párom 25. Egyetemista vagyok tehát az időbeosztásom elég kusza és a barátom pedig madridi. Nagyon megértő és tudja hogy a tanulás miatt, meg az anyagiak miatt is(bár kifizetné/ volt hogy kifizette a jegyemet) nem megoldható, hogy annyit legyünk együtt amennyit szeretnénk. Amikor teheti eljön Magyarországra néha csak 3 napra is, ha a munkája engedi. Mindenki úgy gondolja, hogy tényleg szerethet mert nagyon sok mindent feláldoz értem és én is így érzem. A családommal teljesen jól kijön kivéve a nagymamámmal. Tipikus életvidám nagyi, tehát alapból nem bunkó senkivel, csak a barátommal. Ugye családi ebédeknél én szoktam fordítani és van hogy kérdez tőle valamit a párom, lefordítom aztán direkt nem válaszol. Engem is direkt próbál lebeszélni róla, hogy csak feleség kell neki aztán jól megver(???) stb. Felnőtt vagyok, tehát nem kéne hogy befolyásoljon de mégis olyan kínos tud lenni. Most is jön karácsonyra és többször említette már, hogy úgy érzi mamám nem látja szívesen(ami igaz is). Szégyellem magam, mert az ő családja ami kb 3x akkora mint az enyém mindig örömmel fogad és egy rossz szavuk sincsen.

2014. dec. 16. 00:53
 1/4 anonim ***** válasza:

A nagyik ilyenek ido kell nekik amig megbiznak es megkedvelik az unokajuk valasztottjat, foleg ha az kulfoldi.


Nalunk a Nagyi szupergaz volt, kepes volt megkerdezni a ferjemet, hogy


"te zsido vagy"? Ez a Magyi maniaja, a csalad tobbi tagjat ez nem erdekli igyhat kb a kanal megallt a levegoben en pedig forditottam.A parom mondta, h nem nem zsido....a Nagyi megallas nelkul hajtogatta, h dedede o zsido, meg igy az orra, fule akarmi.....



Aztan a ferjem elkezdte h valojaban o hithu zsido, az egesz csaladja az es nagyon vallasosak mire a Nagyi szeme felcsillant, h hat o megmondta:-))))


Imadom a Nagyimat, de kb ez eletem legegobb beszelgetese volt:-)

2014. dec. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet kicsit szerecsen a srác,nagyid meg egészséges rasszista...az még helyén való lenne :)
2014. dec. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem "szerecsen" a srác.. attól mert valaki mediterrán országból származik, még nem törvényszerű annak lennie :)
2014. dec. 16. 01:39
 4/4 anonim ***** válasza:
A családban a nagyi az egyetlen akit érdekelnek a hosszútávú következmények... például, hogy a dédunokája lehet, hogy nem fog tudni magyarul. Továbbá ő látja, hogy ennek a kapcsolatnak vagy hamar vége lesz, vagy te fogod magad és kiköltözöl. Tudod vannak emberek, akiknek a Magyarország szó jelent még valamit, gondolom a nagymamád ilyen ember.
2014. dec. 16. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!