Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti, ha esetleg megcsalnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, ha esetleg megcsalnátok a párotokat, elmondanátok neki, csak abból a célból, hogy a saját lelkeden könnyíts?

Figyelt kérdés

2014. dec. 16. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ne mond el, mivel az en baratom elmondta hogy belefutott egyejszakas kalandba es megbanta, attol kezdve ugy erzem nem kell nekem ez a ferfi, es nem tehetek rola, de teljesen elhidegultem tole. Tehat ha megakarod tartani a tarsadat, errol ne beszelj neki, inkabb vidd el nyaralni hogy erositsd vele a kapcsolatodat.
2014. dec. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 To7ka ***** válasza:

Ez a legnagyobb szemétség!:) Ha szakítasz is vele, és akkor dörgölöd az orra alá, hogy megcsaltalak különböző emberkékkel... Ha már megtetted viseld el a bűntudatot, ne legyél egymás után kétszer ennyire gerinctelen. Egyértelműen úgy korrekt, ha szakítasz vele, mert már nem szereted, és utána lefekszel mással. Ha már vagy annyira bunkó, hogy előbb lefekszel mással (a szakítás szélén vagytok csak nem tudod kimondani, konkrétan gyáva vagy és inkább félre lépsz előbb), akkor ne alázd meg külön, hanem a lehető leghamarabb szakíts vele úgy, hogy véletlen se akarjon veled többet összejönni, de ne dörgöld az orra alá, hogy egyébként folyamatosan félrek.rtál.


Biztos sokan úgy gondolják, hogy sokkal jobb tudni az igazat, és sok esetben ez így is van. A kérdés konkrétan arra irányult, hogy a saját lelkemen kell könnyítenem, könnyítettem a nyomáson azzal, hogy lefekszek mással egy kapcsolatban, majd könnyítek a lelkemen, hogy elmondom neki, hogy megcsaltam, semmibe vettem, nem tisztelem, lerombolom az önértékelését, MERT ettől nekem könnyebb lesz?:/ Ez így nagyon nincs rendben.

2014. dec. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hülye
2014. dec. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem csaltam meg! Egyik barátnőm van ilyen szituációban. Egyébként én is azt mondta, hogy ne mondja el.
2014. dec. 16. 14:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem mondanám el, de valószínűleg úgyis szakítanék, mert ha valaki másra vágyok szexuálisan, akkor már nem szeretem igazán az aktuális partnert, és nem nagy veszteség, ha szakítunk.
2014. dec. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!