Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van olyan ember, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ember, akivel megcsalnátok a párotokat?

Figyelt kérdés
Én egy éve vagyok a barátnőmmel együtt és sajnos van olyan ember , akivel biztosan megcsalnám. Szerencsére vagy nem csak távoli ismerős.(régi iskolatárs, egyszer randiztunk, de nem volt jó) Nektek van ilyen ember? Ha igen ki?

2014. dec. 9. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Veled béjjbe!
2014. dec. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem csalnám meg, de van néhány olyan akivel szívesen lefeküdnék. :P
2014. dec. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nincs.
2014. dec. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nincs, nem csalnám meg, mert szeretem, eszembe sem jut ilyesmi. Nem tudnék olyan fájdalmat okozni a páromnak.


Ha így gondolkozol akkor biztos, hogy komoly a kapcsolat? (Amúgy meg mit akarsz olyannal akivel már egyszer nem volt jó?)

2014. dec. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs
2014. dec. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nincs!
2014. dec. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Van de ő esélytelen
2014. dec. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor még kicsik voltunk, ő a leggyönyörűbb lány a világon szerintem, és nem gondolom , hogy romantikus vonzódás lenne, inkább csak külsőre vonz, de nagyon. Komoly a kapcsolat igen, vele képzelem el az összeköltözést, életet. De ezzel a lánnyal néha álmodok is, és ez nem tetszik nekem, szeretném ezeket a gondolatokat kiírtani.
2014. dec. 9. 20:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Már értem. :) Azzal a lánnyal amolyan gyermekkori vagy más néven első szerelem volt. Ettől sajnos nem hiszem, hogy meglehet szabadulni, én még most is álmodok néha az első nagy szerelmemmel, akivel soha nem jött össze a kapcsolat, hiszen kicsik voltunk még. Azóta pedig mindketten boldog kapcsolatban/családban élünk. De sajnos az agyamnak még mindig eszébe jut néha, és azon töprengek milyen lenne az életünk, ha... Ront a helyzeten, hogy a neje még hasonlít is rám. Tehát törődj bele, szeresd és óvd akivel együtt vagy, a másikat, meg hagyd meg az álmaidnak. Az nem tilos, és szerintem mindenkinek van ilyen beteljesületlen szerelme.
2014. dec. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem mondanám, hogy meg is csalnám, de van olyan, aki iránt erős vonzalmat érzek és ha nem lenne párom nem gondolkodnék rajta. Ilyet általában akkor érzek, ha vagy régóta nem tudtunk találkozni a barátommal, vagy valami gond van közöttünk.Kb évi egy ilyen ember bukkan fel. A vicces az egészben az, hogy legtöbbször nem is tudatosítom a dolgot, hanem csak akkor kapcsolok, amikor elkezdek az illetővel álmodni. Olyankor megpróbálom kerül a személyt, majd pár hét múlva elmúlik a vonzalom. Nem érnek az ilyenek annyit, hogy fájdalmat okozzak annak, akit szeretek és mindent megtesz értem. 22L
2014. dec. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!