Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan legyek képben a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek képben a saját érzéseimmel?

Figyelt kérdés

Barátommal 2x szakítottunk már, sokszor éreztem, hogy nem bírom elviselni, idegesít, néha a szimpla jelenléte (nem ok nélkül, mert voltak elég durva dolgok, de részletekbe nem akarok belemenni.)

Nagyon az volt bennem, hogy lezárjam vele, nem éreztem már azt, amit korábban.

Most megint csúnyán összevesztünk, nem is beszélünk.

És most megint azt érzem, hogy hiányzik.

Tudom, hogy ez a kapcsolat nem halad sehova, de ezt az érzelmi hullámvölgyet hogyan lehetne legyőzni?



2014. dec. 2. 20:39
 1/1 To7ka ***** válasza:
Kell valami vagy valaki aki kizökkent. Soha nem fordult még elő, hogy ilyen többször szakítós durva dolgos kapcsolat majd megjavul, jobb lesz. Nem ő hiányzik, vagy a szerelme, ez megszokás és ragaszkodás, ami nagyon rossz. Találnod kéne valamit ami lefoglal, vagy egyedül időt tölteni. Szándékosan olyan helyzetbe hozni magad, hogy ne legyen opció, hogy megint visszamész hozzá. Mintha az alkoholizmusod próbálnád kezelni, zárd el teljesen magadtól, és vigyél bele az életedbe több teljesen más dolgot, új embereket, barátokat...
2014. dec. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!