Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mitgondoltok erről? Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitgondoltok erről? Lehet ebből még normális kapcsolat?

Figyelt kérdés
6 éve ismerem a srácot ebből több mint 5 évet együtt voltunk kisebb megsakításokkal(3)most lett volna a 6 ik évfordulónk de februárba elhagyott amit én anyira rosszulviseltem,hogy öngyilkossági kisérlet után elszöktem othonról és összemetéltem magam..miután rám találtak kórházba vittek összevartak és psichiáterhoz kerültem ahová mai napig járok és erős gyogyszerokat szedek..azt hittem vége az életemnek de másfél hét után jelentkezett azóta ugy avgyunk,hogy sehogy együttis emg nemis..féltékenykedik ,parancsolgat,ugy vesz mintha a barátnője lennék...másra ne nézzek de azért hivatalosan mégsem vagyunk együtt,ritkán találkozunk de olyankor minden olyan minta misem történt volna...elhanyagol,magányosnak érzem magam és ha ezt megszólom még énvagyok a rossz..elmondésa szerint velem tervezi a jövőjét,de őszintén megmondva nemtudom működne-e közöttünk szinte megfolyt nembírom,hogy irányítani akar és a tulajdonának tart viszont nem érzek késztetést,hogy mással legyek és nem akarok mással pl családot alapítani mi a vékeményetek erről ??? 21/L

2014. dec. 17. 02:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem érdemel meg téged, hagyd el, mert csak még rosszabb lesz a helyzet.
2014. dec. 17. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez olyan egyértelmű.A pasas csak játszik veled plusz még önző is.

Ha vele maradsz tönkre teszed oly annyira magad,hogy nem fogsz kelleni senkinek.

Szóval rúgd már ki a fenébe! :))

2014. dec. 17. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noren1989 ***** válasza:
Nem lehet, állj odébb, keress egy normálisabb, kevésbé irányításmániás fúrót.
2014. dec. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Andicika ***** válasza:
Magadnak akarsz jot nem? Akk hagyd a francba. Van meg rendes pasi...
2014. dec. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csaj ismerősömmel ugyanez a szitu, csak ő kicsivel több éve ragaszkodik a palihoz, akinek amúgy más csaja van már, de hát az ismimmel is együtt van ha úgy akarja. És az ismim nem bírja otthagyni, az kell neki akkor is. Nyissátok már ki szemeteket emberek!!!!!!
2014. dec. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ahhoz idő kell, hogy mással is el tudd képzelni a jövődet. Hosszú ideig voltatok együtt, ezt a kapcsolatot el kell gyászolni, hiszen - úgy tűnik - vége lett. A gyászhoz meg idő kell, akár egy embert, akár egy kapcsolatot gyászolsz, így teljesen normális, hogy most még nem vágysz másra. De ez nem jelenti azt, hogy később is így lesz ez.


Van olyan párkapcsolat, ahol a másik nem elnyom, hanem felemel, nem parancsolgat, hanem kísér a közös úton, nem sajátít ki, hanem örül, hogy az övé lehetsz. Adj időt magadnak egyedül, és kpésőbb van esélyed találni ilyet.


Ha beszélgetnél, hívd fel az Ifjúsági Lelki Elsősegélyt a 137-00 ingyenes hívószámon. Eléred hétfőtől szombatig 9-21 óra között Telekom és T-mobile számról. (Fülkéből is.)

2014. dec. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) hasznosak a tanácsok átgondoom
2014. dec. 19. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!