Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálom ezt? Normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálom ezt? Normális vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom, akit már régóta ismerek,de igazán jóba csak idén nyáron lettünk. Egy rövid ideig kicsit több volt köztünk mint barátság, de nem neveztem volna kapcsolatnak, és egyikünk sem volt szerelmes, tehát kvázi csak testiség volt köztünk. De mivel nagyon közel állunk egymáshoz, igy azért jó volt....

Aztán ez a viszony pár hete abbamaradt, de úgy tűnt hogy még erősebbé tette a barátságunkat, minden rendben volt.....egészen ez a hét elejéig, amikor megtudtam hogy a srác összejött egy nála 2 évvel fiatalabb lánnyal, (nálam egyébként 1el volt idősebb), akivel ráadásul én is jóban vagyok (voltam.....

Nem érzem azt, hogy szerelmes lettem volna, és nem is volt több a mi kettőnk dolgába, de egyszerűen nem tudok beletörődni abba hogy barátnője lett, elsirtam magam, amikor megtudtam, azóta létezni is alig birok, a suliban, ha meglátom őket,a sírás kerülget, és ami a legrosszabb, hogy azóta, vagyis lassan egy hete nem is beszéltem a sráccal, holott előtte tényleg nagyon jó volt a kapcsolatunk...

Nem tudom mit tegyek, nagyon rosszul erzem magam, nem értem hogy mi torténhetett velem, velünk es úgy altalánosságban...

Ha valaki volt már hasonlo helyzetben, vahy csak tudna segiteni, nagyon szeretném, ha irna..

17L



2014. dec. 5. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Jólteszed, hogy nem beszélsz vele,mert máskülönben nem fogod tudni elfelejteni őt.


Keress valami elfoglaltságot a sulin kívül.Sport,barátnők,hobbi mindenképp.Ne legyél a 4 fal között,mert akkor csak agyalsz.

2014. dec. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hiányzik a rudi!
2014. dec. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sportolok, egyesuletben, szoval azzal nincs problema, hogy lekossem magam, de nemtudok semmire sem figyelni azotaa...

Nagyon hianyzik, es nem akarom elvesziteni mint ember, de keptelen vagyok ujra kozeledni fele....

2014. dec. 5. 18:04
 4/4 anonim ***** válasza:

"Nem érzem azt, hogy szerelmes lettem volna"


De az vagy! máskülönben nem reagálnál így ;)

2014. dec. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!