Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Alább látható barátnőm világné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alább látható barátnőm világnézete. Normális az ilyen?

Figyelt kérdés

Ha kapcsolatban vagy:

- nem találkozhatsz az ismerőseiddel (főleg nem lányokkal)

- nem is beszélhetsz senkivel (főleg nem lányokkal)

- ha úgy döntesz elmész vásárolni/korizni/sportolni/tökmindegy , akkor tuti találkozol valakivel,

mert mi az hogy csak úgy elmész valahova..

Valakinek nem elég, hogy vele akarod leélni az életed, amikor csak tudsz vele vagy, hűséges vagy, magadtól beszámolsz mindenről. Mindezt úgy, hogy a másik közben nagy ívben lesz*r, amikor csak tud b*szogat, hisztizik.

(20-as korosztály)

Tanács/vélemény?



2014. dec. 18. 13:30
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Mond Ő rám szebbeket is. A "ki érdemel meg ki" típusú hozzászólásokat, pedig kéretik mellőzni.
2014. dec. 18. 13:38
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem normális, én azonnal otthagynám.
2014. dec. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 pokolkő ***** válasza:
Hát ne haragudj, de ennél még az egyedüllét is jobb lehet. Persze jó érzés ölelést kapni meg puszit (és többet), de nem ilyen áron. (szerintem!!!)
2014. dec. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Mentsd az életedet testvér! Menekülj, ez egy igazi szivola. Rád telepszik, leszívja minden energiát és ha már most ilyen, mi lesz később?

Az ilyen nem ismeri a párkapcsolat fogalmát, csak a tulajdon fogalmát. Neki te egy eszköz vagy a boldogsághoz. Ha van pasija akkor minden rendben. Te nem a párja vagy, hanem a tulajdona. Ő legalább is akként tekint rád. Hagyd el kva gyorsan. Akármennyire is fáj, de lépj le, vagy egy nagyon nagy szőrös mamusz leszel, nem is papucs. :S

2014. dec. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Édes testvírem koccold a gádzsót hamar!!!
2014. dec. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Na én most megmondom a tuttit: nem normális.
2014. dec. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nem értem a barátnőd..

Én is rettenetesen önbizalomhiányos vagyok, és minden más csajt szebbnek látok magamnál, és ezért félek is hogy a barátom is jobbnak látja őket.... De erre nem az a megoldás, hogy elvágom mindenkitől... Hanem megpróbálok az én hozáállásomon változtatni, barátomtól csak azt várom, hogy ne legyen más nálam fontosabb.

Sose értettem, mi az hogy valaki MEGTILT valamit a párjának. Lehet kérni, elmondani hogy ez meg az nem esik jól ha csinálja, de mi az hogy megtiltani valamit? :D

Komolyan beszélj vele erről. Önértékelési gondokkal küzdő iszonyú féltékeny lányként üzenném neki, hogy ne telepedjen rád, mert ez nem egészséges, és ez nem fogja megoldani a problémáját.

Próbálj vele komolyan beszélni, ha nem akar megpróbálni változtatni, akkor hagyd el. Ha viszont látod, hogy próbálkozik, akkor segíts neki, akkor ne hagyd ott, én tudom hogy rohadt nehéz változni.

20/L

2014. dec. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal. Én is megtiltok néha dolgokat a barát nőmnek, de ő ilyenkor azt mondja hogy rossz dolog és ezért vissza kell vonnom a tiltást. Mert szerintem sem jó.
2014. dec. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A barátnőd betegesen féltékeny. A legjobb szerintem, ha még most otthagyod, ha nem szeretnéd, hogy teljesen kikészítsen. De ha mégsem, akkor próbáld rávenni, hogy forduljon szakemberhez.
2014. dec. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Megértem a barátnődet. Az ő szempontját is leírhattad volna. Mert nem mindegy, hogy úgy beszélgetsz egy lánnyal, hogy fűzöd... A múltad is nagyon befolyásolhatja, ha esetleg már megesett, hogy megcsaltál valakit félhet attól, hogy vele is megteszed. Lehet, hogy teljesen elvetted a barátnőd önbizalmát úgy, hogy észre sem vetted. Pl. mindig más lányt dicsérsz, semmibe veszed, fontosabb mások véleménye, mint a barátnődé. Gondolkozzál már el, ha a barátnőd múltja olyan lenne, hogy folyton csalta az aktuális párját most meg veled van és megmondja, hogy soha nem csalna meg, de 100 pasival beszélgetne mit szólnál?? Nem lenne benned is kétség? Ha már egyszer megtette, mi az esély rá, hogy nem fogja többször?

Az megint másik dolog, hogy vele vagy, de nem mindegy, hogy te is bszogatod valamivel ami előidézi a hisztijét. Mert ne mondjad, ha annyira szent lennél ilyen lenne a barátnőd. Csak már megint a férfi ártatlanság... Soha nem csalna meg, beszámol mindenről, hűséges = NEM LÉTEZIK.

Nem tudom te hány éves vagy, de ha tényleg komolyan gondolod a barátnőddel és tudod, hogy ilyen akkor három választásod van: 1.) Keresel másikat. 2.) Megváltozol és nem bszogatod a barátnődet, imkább megpróbálsz neki segíteni, hogy legyen több önbizalma. 3.) Nem változol meg, marad minden ugyanúgy, csak ki tudja, hogy a barátnőd meddig fogja elviselni ezt...

Remélem kicsit hatott rád amit írtam. Mert a leírtakból soknak tényleg az jöhet le, hogy bolond a csaj, mert nem írtad le, hogy a barátnőd miért is ennyire féltékeny.

2014. dec. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!