Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha tetszik nekünk valaki, azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik nekünk valaki, azt rögtön érezzük?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akiről egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy tetszik-e. Tudom, hogy ő szeretne randizni velem, járni velem, de valamiért én nemet mondtam neki, mikor elhívott, és végiggondolva nem hiszem, hogy lehetne nagy jövője a kapcsolatunknak, annyira mások vagyunk. De néha, mikor meglátom, mégis olyan öröm fog el. De nem az a gyomorösszerándulós-fajta, tudom, az milyen, olyankor biztosan tudom, hogy szeretnék együtt lenni az illetővel.

Lehet egyáltalán ilyet érezni? Örülök, ha beszélgetést kezdeményez velem, sokszor azon kapom magam, hogy keresem a tekintetét, néha rámjön, hogy szívesen megölelném, de máskor meg napokig eszembe sem jut (ha nem találkozunk) és teljesen közömbös vagyok iránta. Holnapután találkozunk kettesben (egy iskolai feladat miatt), és fogalmam sincs, hogy mit akarok. Ha igazán tetszene, ha lehetne jövője a dolognak, akkor biztosan tudnám, hogy akarom őt, nem? Vagyis ne menjek bele a dologba. Őt nem szeretném megbántani, tudom, hogy tetszem neki, nem hoznék meggondolatlan döntéseket.



2014. dec. 18. 16:59
 1/1 Marcellius válasza:
Ha ilyet érzel szerintem biztos, hogy szerelmes vagy belé és az ellentétek vonzák egymást. Erre személyes példám is van(én). Azt is tudod, hogy ő szeret, szóval még a visszautasítás miatt sem kell aggódnod.
2014. dec. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!