Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismerkedtem egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy lánnyal aki nagyon tetszik,2-szer találkoztunk, de azt mondta nincs túl a volt kapcsolatán. Hagyni kellett volna rögtön, de én rá akartam erőltetni magam, szerintetek ha hetek múlva írok neki még nincs midnen veszve?

Figyelt kérdés

A metrón szólítottam meg kb 1 hete 2 szer találkoztunk, azt mondta aztán gonosznak tartja magát hogy nem közölte azonnal hogy nincs túl a volt pasiján akivel májusban szakított. Én pedig voltam olyan f**z hogy rögtön kértem esélyt hogy találkozzunk mert meg volt már beszélve egy tali. És szemére hánytam hogy még nincs túl a volt kapcsolatán. Idegességemben még a volt pasijának is írtam hogy " kösz hoyg elb***tad az egészet" meg hogy "szerintem ti összeilletek" Ő tök intelligens módon válaszolt hogy nem érez iránta semmit és hogy a lánynak idő kell és hagyjak én is időt neki és sok sikert kíván, nem is mondja el a lánynak, hogy írtam neki.

Ma az egyik bevásárlóközpontban voltam ahol megláttam a dm-nél kasszában és meglátott. nem akartam azt higgyje, hogy követem és kutakodom utána, ezért bementem vettem valamit és a kasszánál közönyös volt de megmondtam neki remegve hogy "bocsi a multkoriert". Még nem törölt le facen, nem is írt.

Szerintetek ha jópár hét mulva írok csak neki és nem erőltetem a találkozást csak jóval később kérdezem meg van e kedve összefutni még van halvány esélyem?

Tényleg rosszul érezte magát mikor el kellett mondani hogy még nem heverte ki az exét, de én meg nagyon rosszul kezeltem a helyzetet és rmeélem nincs minden elcs***ve...

Előre is köszi a választ!


2014. aug. 11. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
:D te hülye vagy és többszörösen elbasztad, először is az exnek írni primkó dolog volt és tök fölösleges, na meg ha kitudódik még hátrébb vagy mint most, a csajszi meg lehet így utasított vissza, nem lehet tudni, hetek mulva megpróbálod és ha benne van akkor szerencséd van ha nincs akkor meg ennyi, ezer másik lány van a világon, bár egyiknek sem kívánlak téged a leírtakból ítélve nagyon agresszív lehetsz... :D 20/f
2014. aug. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hidd el nekem, ha nincs túl az előzőn 100%-ig akkor nem lesz jó neked!
2014. aug. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy agresszív voltam, tudom hogy ezer más lány van a világon, nem élem bele magam az egészbe de tetszik és nem csak egy a sok közül, ezt érzem. Én is remélem hogy szerencsém lesz. Egyben biztos vagyok: az exe nem fogja elárulni neki mit írtam neki.
2014. aug. 11. 17:19
 4/6 A kérdező kommentje:
mellesleg az exe azt írta nekem, az ő kapcsolatuk előtti kapcsolatán is nehezen volt túl de nem akart már attól a sráctól semmit és azt is modnta könnyebben túl lesz a dolgon, ha van valaki, aki udvarol neki. Abban reménykedem egyedül hogy ha nem hall felőlem semmit és aztán írok neki finoman akkor talán elkezdünk beszélgetni. A csaj modnta nekem még legutóbb hogy "még meglátjuk" hogy beszélgetünk e később. Egy szóval se mondta hogy velem nem akar találkozni, dumálni csak azt hogy nincs túl az előzőn és nem vettem a lapot, hogy most békém kéne hagyjam, de ezt fogom tenni.
2014. aug. 11. 17:27
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor ha békében váltatok el csak várnod kell és írni fog face-n ha meg nem keres akkor hagyd, ha kellesz neki keresni fog, tapasztalat :D
2014. aug. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hagyom 1 hónapig. aztán megkérdezem "Szia mizujs?" Ha nem válaszol megint ugyanez 1 hét mulva. ha arra se, hagyom. Ezt terveztem el, és nem leszek erőszakos... Tudom hogy nem fog írni, de azért, mert idő kell neki. és én vagyok a férfi. de nem leszek erőszakos
2014. aug. 11. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!